اتوماسیون اداری ویژه مهندسین مشاور و پیمانکار

راهکارهای شرکت ورجاوند جهت استفاده از نرم افزار اتوماسيون اداری ویژه شعب و کارگاهها

امروزه با توجه به نوع فعالیتها و کسب و کار، ساختار برخی از شرکتها به صورت توزیع شده شكل گرفته است. به بیان دیگر این شرکتها در نقاط مختلف جغرافیایی وجود دارند (شعب متعدد و کارگاه ها). در این صورت  استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری ویژه شعب و کارگاه ها راهکارهای مختلفی خواهد داشت که با توجه به محدودیتهای شبکه و اینترنت می‌توان روش بهینه را انتخاب نمود. تجربه استفاده از راهکارهای شرکت ورجاوند جهت استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری ویژه شعب و کارگاهها به شما توصیه میشود.

راهکار اول : استفاده از بستر اینترنت

Web_OfficeAutomation
در صورتیکه ساختار مخابراتی خوبی در منطقه خود دارید و میتوانید از ایننترنت خوب بهره مند شوید راهکار ما یک راهکار مبتنی بر وب است. مزیت این روش استفاده و دسترسی بروز و online به اطلاعات است. ایراد این روش وابستگی به اینترنت مناسب است و با قطع شدن اینترنت استفاده از نرم افزار مقدور نخواهد بود.

راهکار دوم : استفاده از سیستم انتشار اطلاعات

Replication_OfficeAutomation

در صورتیکه اینترنت خوب ندارید و یا قطعی اینترنت شما بالاست می توانید از روش انتشار اطلاعاتی استفاده نمایید. در این روش روی مراکز مختلف شرکت (نقاط جغرافیایی مختلف) نرم افزار نصب گردیده و استفاده از نرم افزار بدون نیاز به اینترنت مقدور خواهد بود. در ساعاتی از شبانه روز با توجه به نیاز شرکت اطلاعات بین مراکز بروز می شود. خوبی این روش سرعت بالا در استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری در مراکز ، عدم نیاز به اینترنت پرسرعت می باشد. همچنین مکانیزم بروز کردن اطلاعات می تواند به صورت فیزیکی رکوردهای هر مرکز را انتقال دهد و فیلترهایی روی انتشار اطلاعات داشته باشد. ایراد این روش دسترسی با تاخیر اطلاعات (هر چند ناچیز) و نیاز به سرور در مراکز (هر چند این سرور، سرور با مشخصات سخت افزاری بالا نیاز ندارد). اين روش براي شركتهاي پيمانكاري كه داراي ساختار كارگاهي هستند و شرکت هایی با شعب متعدد و بستر اینترنت ضعیف مناسب است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *