نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان

نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان از شعار تا واقعیت

خوشبختانه امروزه شرکتهای زیادی در حوزه تولید نرم افزار اتوماسیون اداری فعالیت دارند. این نرم‌افزارها یا توجه به قابلیتهایی که دارند دارای قیمتهای مختلفی هستند. تعداد کاربرانی که از نرم افزار اتوماسیون اداری استفاده می کنند نیز یکی دیگر از عوامل تعیین قیمت نرم افزار می‌باشد و معمولا در بحث تهیه نرم افزار اتوماسیون اداری عوامل قابلیت و قیمت، پارامترهای تعیین کننده هستند که شرکت ها و سازمان های مختلف با توجه به نیاز و بودجه خود تصمیم به انتخاب می گیرند. در این میان کسانی هم هستند که تمایل به استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان دارند.
در سالهای اخیر برخی از شرکتها و اشخاص (به خصوص اشخاصی که قفل نرم افزاری شرکتهای دیگر را می شکنند و نرم افزار کرک شده می فروشند) اقدام به فروش نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان می کنند و شعار “نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان” را در سرلوحه شعارهای تبلیغاتی خود قرار می دهند و يا لینك دانلود رایگان نرم افزار اتوماسیون اداری را در سایت خود قرار می دهند. [البته ممکن است برخی از شرکتهای معتبر نیز در بازه ای بسیار محدود از زمان اقدام به فروش نرم افزار با تخفیف خوب بکنند] با گذشت زمان و عدم پاسخگویی و احساس مسئولیت این شرکتها و افراد، مشتری نیز احساس می کند وقت و زمان خود را تلف کرده و در نهایت به سمت همان سیستم دستی و قدیمی خود می رود. مطمئن باشید تولید یک نرم افزار خوب و توانمند هزینه بسیار زیادی برای تولید کننده نرم افزار داشته و پس از فروش هم هزینه توسعه نرم افزار همیشه وجود دارد. توسعه نرم افزار هیچ گاه متوقف نمی شود. بنابراین اعلام قیمت نرم افزار کاملا طبیعی است و اینکه گفته می شود نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان کمی غیر طبیعی ! است.

اگر قصد دانلود نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان را دارید مراقب هزينه هاي پنهان باشيد!

در طول زمان هزینه های پنهان زیادی از سوی فروشنده ممکن است به مشتری تحمیل شود که طی دوره کوتاهی هزینه آن از خرید یک نرم افزار اتوماسیون اداری حرفه ای بیشتر شود. مثلا ممكن است نرم‌افزار ارائه شده داراي ويژگي‌هاي محدود باشد و يا هزينه آمورش، استقرار و يا نصب زيادي داشته باشد. بنابراين خرید نرم افزار اتوماسیون اداری به عنوان هزینه نگاه نکنید بلکه به عنوان یک سرمایه گذاری کوتاه مدت و کاهش هزینه سازمان و بهبود عملکرد و از همه مهمتر لذت در دسترس بودن اطلاعات بنگرید. برای آشنایی با پارامترهای ارزیابی نرم افزار اتوماسیون اداری اینجا را کلیک کنید. همچنین برای دیدن مقاله کاهش هزینه های پنهان سازمان با نرم افزار اتوماسیون اداری این مقاله را ببینید.

این مطلب دارای 2 نظر است

  1. varjavandadmin

    با درود و احترام
    نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه رایگان نیست. :)
    با سپاس

  2. سامان

    سلام. من متوجه نشدم. بالاخره نرم افزار اتوماسیون اداری شما رایگان هست یا نه؟ :)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *