نرم افزار اتوماسیون اداری

نرم افزار اتوماسیون اداری

نرم افزار اتوماسیون اداری چیست؟

تعاریف زیادی روی نرم افزار اتوماسیون اداری  وجود دارد. اما یک تعریف ساده و جامع از نرم افزار اتوماسیون اداری عبارت است از مجموعه عملیات نرم افزاری و سخت افزاری در جهت ساماندهی امور مرتبط با مکاتبات و بایگانی و سهولت در انجام مکاتبات اداری.

چرا نرم افزار اتوماسیون اداری؟

با توسعه سازمانها و افزایش ارتباطات بین آنها، نیاز به نرم افزاری جهت ثبت، نگهداری و مدیریت مکاتبات بیش از پیش احساس میشود. اهمیت نرم افزاری بابت ساماندهی مکاتبات که به عنوان نرم افزار اتوماسیون اداری شناخته میشود در جهت راحتی دسترسی و افزایش اطمینان از عدم مندرس و گم شدن نامه ها، همچنین ارائه مکانیزم پاسخدهی به مکاتبات قابل بیان است. حذف مکانی به عنوان بایگانی فیزیکی مکاتبات و دسترسی به مکاتبات از هر جای دنیا یکی دیگر از مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری می باشد. ایجاد استانداردهای سازمانی مکاتبات اعم از شکل ظاهری مکاتبات در قالبهای مختلف در اتوماسیون اداری وجود دارد.

چرا نرم افزار اتوماسیون اداری كتیبه را انتخاب کنیم؟

در حال حاضر طیف وسیعی از شرکتهای نرم افزار اقدام به تولید و یا فروش نرم افزار اتوماسیون اداری میکنند. کافی است فقط یک بار در گوگل نرم افزار اتوماسیون اداری را جستجو کنید و ببینید چه نتایجی حاصل میشود. ولی آنچه نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه را متمایز با سایر نرم افزارهای اتوماسیون اداری میکند میزان رضایت مندی مشتریان از آن است. کیفیت بالای نرم افزار به همراه خدمات پشتیبانی مناسب بزرگترین مزیت نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه می باشد. در مجموع یا توجه به امکاناتی که در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه وجود دارد میتوان گفت که نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه یکی از کاملترین و جامع ترین نرم افزارهای اتوماسیون اداری ایران است.

چند قابلیت و مزیت برجسته نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه را میتوان به شرح ذیل اعلام نمود:

 • ساده و روان بودن : مهمترین ویژگی نرم‌افزار اتوماسیون اداری كتیبه، ساده و روان بودن می‌باشد. بدلیل استفاده عمومی از سیستم و به بیان دیگر استفاده در سطح كل سازمان، افراد با هر سطح علمی بایستی بتوانند استفاده مناسب از سیستم داشته باشند. در نرم افزار كتيبه امكاناتي تعبيه شده است تا كاربر بتواند با توجه به سليقه خود محيط کاری استفاده از كتيبه را به شكل مورد قبول خود تغيير دهد. تغيير در نمايش آيكنها، رنگ و فونت فرمها، نمايش منوها، نمايش آلارمها و … همه در اختيار كاربر عادی قرار مي‌گيرد.
 • فرایند آموزش : فرایند آموزش نرم افزار اتوماسیون اداری در فضایی کاملا رویداد گرا متناسب با نیاز مشتری قابل ارائه خواهد بود.
 • پشتیبانی مناسب : فرایند پشتیبانی مناسب نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه مهمترین ویژگی نرم افزار می باشد.
 • سرعت مناسب : سرعت مناسب بدون در نظر گرفتن حجم بالای اطلاعات و میزان همزمانی استفاده از سیستم یكی دیگر از ویژگی های بارز سیستم اتوماسیون اداری كتیبه است. بسیاری از كاربران سیستمهای اتوماسیون اداری غیر استاندارد، بعد از سالها به دلیل كندی و سرعت نامناسب سیستم، ناچار به تعویض سیستم و تحمیل به پرداخت هزینه های مهاجرت از سیستم قدیم به جدید را خواهند داشت.
 • قابلیت چند شرکتی و پروژه محور : پشتیبانی از چند شرکتی و تعریف نحوه ارتباط شرکتها با هم و چارت سازمانی مستقل دیگر قابلیت جذاب نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه است. امکان تعریف پروژه ها و استفاده از آن در فضای کل نرم افزار برای شرکتهای پروژه محور مطلوب است.
 • امکان تبدیل متن نامه تایید شده به تصویر جهت جلوگیری از تغییر سهوی نامه با دسترسی تصحیح نامه.
 • حداقل سخت افزار : با توجه به هزینه نسبتا بالای سخت افزار در بازار، نرم افزار کتیبه به گونه ای طراحی شده است که با حداقل سخت افزار کم هزینه قابل اجرا باشد.   
 • استفاده از الگوریتمهای رمزگذاری پیوست ها و تصاویر : استفاده از الگوریتمهای رمزگذاری در سطح لايه Data به خصوص روی تصاویر نامه ها و پیوستها، در صورت سرقت سخت‌افزاری و ورود به لایه Data و سرور، امكان دسترسی به اطلاعات به صورت غیر سیستماتیک (هک كردن) را بسیار سخت و امنیت سیستم را بالاتر می‌برد.
 • ارتباط با Active Directory ویندوز : راهبر سیستم می‌تواند با فراخوانی اطلاعات از Active directory امکان استفاده از Policy امنیتی ویندوز را در تعریف کاربر داشته باشد و کاربرانی با همان نام کاربری و کلمه رمز ویندوز به نرم افزار اتوماسیون اداری ورود کنند.
 • قابل استفاده در وضعیت تحت وب، تحت ویندوز و offline : نكته ديگر در خصوص نرم افزار اتوماسیون اداری كتيبه استفاده در ۳ وضعيت اتوماسیون اداری تحت ویندوز (اتوماسیون اداری تحت شبكه)، نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب و به صورت نرم افزار اتوماسیون اداری offline مي‌باشد كه با توجه به نياز مشتري قابل ارائه خواهد بود.
 • امکان تعریف یادآوری و مدیریت تقویم : در اتوماسیون اداری کتیبه قابلیت ایجاد کار با امکان تعریف آلارم وجود دارد. مدیریت تقویم نمایه ای کامل از کارهای ماهانه شما را ارائه میدهد.
 • اتصال به نرم افزار Outlook : قابلیت جذاب دیگر امکان اتصال به نرم افزار outlook از طریق plugin تولید شده شرکت ورجاوند وجود دارد.
 • ماژول مستندسازی : قابلیت ساخت ساختار درختی و درج گونه های مختلف مدرک در سیستم امکان پذیر است.
 • اتصال به نرم افزار bpms قدرتمند کتیبه : قابلیت جذاب دیگر نرم افزار اتوماسیون اداری كتيبه اتصال به نرم افزار مدیریت گردش كار (WFM) و نرم افزار BPMS کتیبه است كه كاربر را قادر مي كند در یک رابط كاربري واحد از تمام فضای نرم افزار اتوماسیون اداری و نرم افزار BPMS استفاده نمايد. سيستمهاي مديريت گردش كار و BPMS به عنوان بسترهاي توليد فرم و فرايند به نوعي بسيار كاربردي بوده و پس از مكانيزه كردن مكاتبات و بايگاني الكترونيكي، نبودشان كامل احساس خواهد شد و در صورتيكه نرم افزار اتوماسیون اداری فاقد اين بخشها را تهيه كنيد در آينده‌اي نه چندان دور مشكلات عديده‌اي نظیر مهاجرت به نرم‌افزار جدید خواهيد داشت.
 • روند کاری شرکت برای زنده نگه داشتن اتوماسیون اداری کتیبه ارائه نسخه های جدید نرم افزار می باشد. این نسخه حاصل تحقیق واحد طرح و توسعه (R&D) شرکت ورجاوند و یا درخواست امکان جدیدی است که از سوی مشتریان به شرکت اعلام میگردد. این نسخه ها به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

mokatebat2

دبیرخانه و بایگانی الکترونیکی

ویژگی عمومی دبیرخانه الکترونیکی رابط کاربری راحت و استفاده ساده برای هر نوع کاربر با هر سطح علمی می باشد.ثبت نامه های صادره، وارده و داخلی و …

نرم افزار اتوماسیون ادرای امن

اتوماسیون اداری امن

 • امنیت، قابلیت اطمینان، قابلیت سنجش بالا.
 • پشتیبانی از روشهای رمزنگاری و هویت شناسی استاندارد.
 • الگوریتمهای رمزنگاری فایلها و ضمایم.

نرم افزار اتوماسیون اداری آفلاین

اتوماسیون اداری offline

از كاربردهایی این بخش استفاده از امكانات اتوماسیون اداری در جلسات بیرون از شركت و یا در محلهایی كه امكان برقراری ارتباط با سرور اصلی شركت نیست و یا امکان استفاده از نسخه وب ویس وجود ندارد

ipad

قابل اجرا روی موبایل و تبلت

مدیران سازمان ها و كاربران موبايلها و تبلتها می‌توانند اتوماسیون اداری خود را استفاده نمايند. به کمک نرم افزار وب بیس کتیبه علاوه بر مکاتبات، فرمهای سازمانی طراحی شده با فرمساز نیز قابل استفاده در موبایل  تبلت خواهد بود.

project

اتوماسیون اداری پروژه محور

با استفاده از تجربه ای بدست آمده‌ از همکاری با شرکتهای مهندسین مشاور و پیمانکار، ویژگیهایی در سیستم وجود دارد که نرم افزار کتیبه از یک نرم افزار اتوماسیون اداری به یک نرم افزار اتوماسیون مهندسی (اتوماسیون مهندسین مشاور و پیمانکار) و پروژه محور مبدل شده است.

Event_oriented1

فرایند آموزش و استقرار رویدادگرا

شرکت ورجاوند، با ایجاد یک تیم كمیته راهبری و مهندسی فرایند متشكل از مدیران پروژه مجرب ورجاوند و تیمی فعال از مشتری، نقشه راهی را ترسیم می‌كند و با استفاده از این نقشه راه، قدم به قدم آموزش و فرایند استقرار را پیش می‌برد.

mail

مدیریت فکس و پست الکترونیکی

با استفاده از اتوماسیون اداری مدیریت فکسها و پست الکترونیکی بدون نرم افزار جانبی میسر خواهد شد.محدودیتی روی تعریف پستهای الکترونیکی وجود ندارد.

light_form_generator3

ابزار فرم‌ساز و مدیریت گردش كار لایت

سیستم فرم‌ساز و مدیریت گردش كار لایت ابزاری در جهت تعریف فرمهای سازمانی ساده منطبق با روالهای ایزو (ISO) می‌باشد. با کمک این ابزار شما قادرید بدون داشتن دانش انفورماتیک ، فرم‌های مورد نیاز خود را طراحی بکنید.

Outlook

نرم افزار اتوماسیون اداری و ارتباط با Outlook

كتيبه داراي گزينه‌اي به عنوان ارتباط با نرم افزار outlook مي‌باشد. به كمك اين گزينه شما قادر خواهيد بود بدون محدوديت روي نسخ مختلف نرم افزار Microsoft outlook را جهت تبادل مكاتبات مورد استفاده قرار دهيد.

BPMS_EO

یکپارچه با نرم افزار bpms

با توجه به وجود رابط کاربری واحد بین نرم افزار اتوماسیون اداری و نرم افزار BPMS ، کاربر میتواند در یک رابط کاربری از نامه های، فرمها، کارها و سایر موارد مرتبط بهره برداری کند.

ECE

پشتیبانی از ECE

پروتكل ECE يا Electronic Correspondence Exchange Protocol يك پروتكل ملي و ايراني براي تبادل نامه بين گونه هاي مختلف اتوماسیون اداری می‌باشد. اين پروتكل توسط كار گروهي از شركتهاي نرم افزاري توليد كننده اتوماسیون اداری و سازمان نظام صنفي رايانه‌اي استان تهران تدوين شده است.

نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وبنرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب

با استفاده از اتوماسیون اداری تحت وب شما می‌توانید در بیرون محیط كار همانند محيط كار، از امكانات ثبت نامه‌ (وارده، صادره، داخلی)، مشاهده و پیگیری نامه های ارسال شده، ارجاع كار به سایر كاركنان سازمان، جستجو روی نامه‌ها  استفاده نمایید.

قیمت نرم افزار اتوماسیون اداری كتيبه

آخرين نكته اينكه با بررسي قيمت نرم‌افزارهای اتوماسيون اداری رقيب، قیمت نرم افزار اتوماسیون اداری كتيبه نسبت به قیمت ساير نرم افزارهاي اتوماسیون اداری مشابه مناسبتر مي‌باشد.

تشخيص اشتباه خريد نرم افزار اتوماسيون اداري و نرم افزار BPMS

 در برخي از مواقع انتظاري كه مشتري از سیستم اتوماسیون اداری دارد فراتر از ساماندهي مكاتبات است و تمايل دارد در كليه حوزه‌ها، سازمان خود را paperless كند. اين مواقع معمولا بدليل عدم شناخت نرم‌افزار و يا غير حرفه‌اي بودن فروشنده اين انتظار را به وجود مي‌آورد که علاوه بر ساماندهی مکاتبات، فرایندهای سازمان نیز نرم افزاری و مکانیزه شود. برای پرهیز از این اشتباه مقاله تفاوت نرم افزار اتوماسیون اداری و نرم افزار  BPMS را مطالعه فرمایید.

مطالب مرتبط با نرم افزار اتوماسیون اداری

این مطلب دارای 120 نظر است

 1. varjavandadmin

  با سلام. در فضای کارتابل نرم افزار اتوماسیون اداری امکان جستجو روی همه فیلدها به صورت همزمان وجود دارد و نیازی نیست که بدانید در کدام فیلد بایستی جستجو کنید.

 2. varjavandadmin

  با سلام. بله. میتوانید از سایت دانلود کنید.
  http://www.varjavandco.com/wp-content/uploads/VarjavandResume.zip

 3. میلاد رنجبری

  سلام.
  ما از یک نرم افزار اتوماسیون اداری استفاده میکنیم که برای جستجو در کارتابل بایستی بدانیم اون چیزی را که میخواهیم جستجو کنیم در کدام فیلد است. اگر بدانیم در کدام فیلد بایستی جستجو کنیم سیستم درست کار میکند. ولی اگر یادمان نباشد در کدام فیلد است کار سخت است و عملا نمیتوانیم در این مورد با سرعت و سریع به چیزی که میخواهیم دسترسی پیدا کنیم. در نرم افزار اتوماسیون اداری شما چگونه است؟

 4. ناشناس

  سلام. نمونه کاتالوگ این سیستم رو دارید ؟

 5. varjavandadmin

  با درود. در نرم افزار اتوماسیون اداری امکان ثبت پیام های غیررسمی از طریق سیستم پیام رسان وجود دارد. نیازی نیست در نامه های داخلی ثبت شود. امکان پیوست نمودن فایل نیز وجود دارد.

 6. حمیدرضا علیاری

  با سلام.
  آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما امکان ثبت پیامهای غیررسمی وجود د ارد؟ نمیخواهیم این موارد در نامه ها ثبت شود.

 7. varjavandadmin

  با درود. بله این امکان وجود دارد. البته ما خودمان Panel مربوط به پیامک را تولید نمیکنیم و از panelهای آماده و یا panelهایی که خودتان دارید در نرم افزار اتوماسیون اداری استفاده مکینیم.
  با سپاس

 8. شاهین عبادی

  ایا نرم افزار اتوماسیون اداری استفاده از سامانه های SMS را پشتیبانی میکند؟ مثلا به جای ارجاع برایش SMS برود.

 9. varjavandadmin

  با درود. نیازی نیست حتما برای کاربران پست تعریف کنید . ولی بهتر است چارت سازمانی را در نرم افزار اتوماسیون اداری تعریف کنید تا تخصیص دسترسی ها با سهولت بیشتری انجام پذیرد. برای ارجاع کار میتوان کار را بدون پست تخصیص داد. همچنین در ساختار سازمانی نیز میتوانید ساختار سازمانی پروژه ها را هم تعریف کنید و همانند یکی از واحدهای شرکت با آن نگاه کنید. عملیات ارجاع کار هم صورت میگیرد.
  نیازی به نرم افزار جدید نیست و در همان نرم اتوماسیون اداری کتیبه میتوانید از آن استفاده کنید.

 10. راحله حسین پور

  سلام
  آیا در نرم افزار اتوماسیون شما تعریف پست برای کاربران اجباری است؟ آیا امکان اینکه کاری را برای شخصی ارجاع بدهیم و نه برای پست در نرم افزار اتوماسیون اداری شما وجود دارد؟
  اگر بخواهیم ساختار پروژه ها را در نرم افزار به چارت سازمانی وصل کنیم این امکان در اتوماسیون وجود دارد یا اینکه باید سیستم دیگر تهیه گرد؟

 11. varjavandadmin

  با درود.
  البته در سوالتان مشخص ننمودید که روش شماره گذاری شما برای همه پروژه ها یکسان است و یا اینکه برای هر پروژه یک روش شماره گذاری (Numbering procedure) دارید. الیته هر دو روش در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه پشتیبانی میشود. در ضمن تعداد صفرها نیز قابل تعریف است. همچنین اگر ساختار یکسان باشد و تنها شماره سریال متفاوت باشد، با یک روش شماره گذاری و تعریف یک دفتر اندیکاتور در نرم افزار اتوماسیون اداری قابل استفاده خواهد بود.
  با سپاس

 12. روبرت ساهاکیان

  سلام. آیا در نرم افزار اتوماسیون شما امکان تعریف فرمتهای شماره نامه مختلف وجود دارد؟ در صورتیکه دفتر اندیکاتور شما پروژه محور است (تو سایتتون نوشته بودید) آیا برای هر پروژه بایستی یک روال شماره گذاری باییستی تعریف کرد یا اینکه بایستی بکی باشد؟
  لطفا راهنمایی کنید.

 13. varjavandadmin

  با درود
  برای مکانیزه کردن مکاتبات با کارفرما و سایر همکاران در پروژه میتوان از نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه استفاده کرد. با توجه به اینکه نرم افزار اتوماسیون اداری پروژه محور است با دید پروژه های شما امکان ثبت مکاتبات وجود دارد. در مورد نگهداری الکترونیکی مدارک چند روش وجود دارد. روش ساده اینکه استفاده از سیستم بایگانی مستندات نرم افزار اتوماسیون اداری است که به صورت درختی گونه های مختلف مدرک قابل ضمیمه کردن است. روش دیگر ساخت گونه های مخلف مدرک با حفظ متا دیتا و امکان جستجوی پیشرفته است که میتوانید با قابلیتهای فرم ساز این کار صورت پذیرد. پیشنهاد میکنیم برای بررسی بهتر جلسه ای را با هم داشته باشیم و در جلسه در مورد روشهای کاری و معرفی نرم افزار اتوماسیون اداری در خدمتتون باشیم.
  با سپاس

 14. علی مرادی

  ما یک شرکت مهندسی پروژه محور پیمانکار هستیم. میخواهیم روال مکاتباتمون را با کارفرما و مشاورمون مکانیزه کنیم. همچنین برای مدیریت مستنداتمون نیاز به نرم افزار داریم. آیا اینموارد در قالب نرم افزار اتوماسیون اداری قابل انجام است و یا اینکه بایستی نرم افزاری جداگانه تهیه کنیم؟
  با تشکر

 15. varjavandadmin

  با درود
  نسخه بانک اطلاعاتی نرم افزار اتوماسیون اداری انواع گونه های مختلف SQL Server است. البته پیشنهاد ما SQL Server 2014 میباشد.
  با سپاس

 16. رها زرگرزاده

  با سلام. بانک اطلاعاتی نرم افزار اتوماسیون اداری چیست؟ لطفا نسخه مورد نیاز را ذکر نمایید

 17. varjavandadmin

  با درود. بله. کارشناسی خرید نرم افزار کلا پروسه سختی است و بایستی تجربه خوبی در این خصوص داشته باشید. ولی برای اینکار معمولا چک لیستی به نام RFP تهیه میشود تا موارد آن به ریز بررسی شود. برای دیدم RFP خوب برای نرم افزار اتوماسیون روی اینچا کلیک کنید.
  البته تماس با مشتریان خریدار نرم افزار اتوماسیون اداری هم میتواند کیفیت خدمات پشتیبانی را بیان کند.
  با سپاس

 18. محمد جورابچی

  با سلام. با بررسی که روی نرم افزاهای اتوماسیون اداری کردیم خیلی به هم شباهت دارند و اینکه بدانیم کدامها بهتر است کار سختی است. به نظر شما راهکاری برای اینکه بفهمیم نرم افزار اتوماسیون اداری دارای چه کیفیتی است جطور است؟ همه دموها هم خوب بودند.
  با تشکر

 19. varjavandadmin

  با دورود. سخت افزار مورد نیاز نرم افزار اتوماسیون اداری با توجه به تعدا کاربران ، استفاده وب بیس از نرم افزار و سایر پارامترها ارائه میگردد. ولی در مجموع سخت افزار پیچیده و گران قیمتی برای نرم افزار اتوماسیون اداری نیاز نیست. به صورت مجازی هم قابل استفاده می باشد.

 20. علی صادق زاده

  سلام. سخت افزار مورد نیاز نرم افزار اتوماسیون اداریتان بایستی دارای چه کانفیگی باشد؟ به صورت مجازی امکان استفاده است یا اینکه نمیتوان از روشهای مجازی سازی سرور استفاده نمود؟

 21. varjavandadmin

  با درود. در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه گزینه ای به نام طرفهای مکاتیه وجود دارد که به عنوان بانک اطلاعاتی پایه جهت ارسال [ و دریافت] نامه مورد استفاده قرار میگیرد. این بانک اطلاعاتی شامل نام ، تلفن ، فکس و سایر اطلاعات مربوط به Contact List میباشد. همچنین یک دفترچه تلفن نیز در سیستم در نظر گرفته است که به صورت شخصی میتوانید از آن استفاده کنید.
  با سپاس

 22. ساغر شیروانی

  با سلام. آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه قابلیت تعریف لیست تماس یا همان Contact list وجود دارد؟ آیا این لیست با لیست طرفهای مکاتبه که در نامه ها از آن استفاده میشود یکسان است یا خیر؟

 23. varjavandadmin

  با درود. بله. این امکان در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه وجود دارد. امکان تعریف ماکرو و اکشن در نرم افزار وجود دارد و هر کاربر قادر است کارهای پرتکرار را در نرم افزار اتوماسیون اداری تعریف نماید. نیازی نیست مدیر را راهبر سیستم این کار را انجام دهد. هر کاربر میتواند مستقلا این کار را روی پروفایل خود تعریف کند.
  با سپاس

 24. حسین عیوضی

  با سلام. آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما قابلیت تعریف کارهای پرکاربرد مثل تعریف میابر برای ارجاع و ایجاد نوع خاصی از نامه وجود دارد ؟ آیا برای هر کاربر قابل تعریف است یا اینکه توسط مدیر سیستم قابل تعریف است؟

 25. varjavandadmin

  با درود. در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه ماژول پایه ای به نام مدیریت پیغام و یادآوری وجود دارد. شما به کمک این ماژول در هر جای سیستم از جمله کارتابل امکان ایجاد آلارم را دارید. همچنین شما قادرید با مجوز لازم برای افراد دیگر شرکت نیز آلارم بگذارید.
  با تشکر

 26. محسن درم بخت

  با سلام. آیا امکان تعریف آلارم در نرم افزار اتوماسیون اداری شما وجود دارد؟ مثلا کاری برای من ارجاع شده است و میخواهم یادآوری نماید در تاریخ خاصی این کار را انجام دهم.

 27. varjavandadmin

  با درود
  شما در نرم افزار اتوماسیون اداری قادر خواهید بود اقدام و یا اقدامان خود روی هر کاری که به شما ارجاع میشود در نرم افزار اتوماسیون اداری ثبت کنید. حتما نیازی نیست کار ارجاع شود مگر اینکه به لحاظ منطقی تمایل داشته باشید کار را ارجاع دهید. معمولا با فیلدهایی نظیر خاتمه و یا تایید کار و وضعیت کار میتوانید چنین عملیاتی در نرم افزار اتوماسیون اداری انجام دهید. امکان تعریف مهلت اقدام برای هر کاری که ارجاع میشود در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه قابل انجام است.
  با سپاس

 28. وحید مولایی

  در مورد نحوه اقدام کارهایی که در نرم افزار اتوماسیون اداری بین اقدام کننده توزیع میشود سوال داشتم. اینکه نجوه ثبت اقدام در نرم افزار وجود دارد یا اینکه اقدام با ارجاع کار در نرم افزار اتوماسیون اداری صورت میگرید. امکان مشخص نمودن تاریخ جهت پیگیری در نرم افزار اتوماسیون اداری شما وجئد دارد یا خیر؟
  با تشکر

 29. varjavandadmin

  با سلام.
  بله این امکان در نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد و کاربر میتواند دختوراه تجمعی نامه های مرتبط (نامه عطف ، پیرو و یا مرتبط ) را مشاهده نماید. ضمن اینکه با توجه به پروژه محور بودن نرم افزار اتوماسیون اداری شما قادر خواهید بود به تفکیک پروژه ها وضعیت نامه های آن رویت نمایید.
  با سپاس

 30. علی علی یاری

  با سلام. آیا این امکان در نرم افزار اتوماسیون اداری شما وجود که درختواره کارهای انجام شده روی نامه به همراه نامه مرتبط (نامه های عطف و پیرو) قابل مشاهده باشد. آیا امکان فیلتر کردن نامه ها بر اساس پروژه با توجه به اینکه میگویید نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه پروژه محور است و نمایش نامه های مرتبط با آن وجود دارد یا خیر؟ با تشکر

 31. varjavandadmin

  با درود. هر دو حالت در نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد. اگر در محیط فرم بخواهید به نامه وصل شوید کامپوننتی به نام ارتباط نامه وجود دارد که میتوانید لیست نامه های دارای مجوز خود را ببینید و اتصال هم برقرار کنید. در حالت دوم در فرم نامه جدولی وجود دارد که متوانید اطلاعات فرمهای مختلف با رکوردهای متفاوت را به نامه وصل کنید. بنابراین در نرم افزار اتوماسیون اداری این امکانات موجود است.
  با سپاس

 32. زهرا شریفی

  با درود
  آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما با توجه به اینکه نرم افزار فرمساز هم دارید امکان ارتباط آن با نرم افزار فرم ساز وجود ندارد. یعنی مثلا من یک نامه دارم و نامه را میخواهم به فرم وصل کنم و یا برعکس.فرمی دارم و میخوام آنرا به نامه وصل کنم. مثلا یک فاکتور را میخواهم به نامه استعلام قیمت وصل کنم.
  با تشکر

 33. varjavandadmin

  با سلام. بله. این امکان در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه وجود دارد. شما با استفاده از فیلتر سازی که در کارتابل و پیگیری وجود دارد فیلترهای متنوع را با توجه به سلیقه خود تولید کنید. همچنین در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه امکانی وجود دارد که میتوانید این فیلتر را برای سایر کاربران به اشتراک بگذارید.
  با سپاس

 34. محمد پروینیان

  آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما امکان تولید کارتابلهای خاص به غیر از کارتابهای پیش فرض سیستم وجود دارد یا خیر؟

 35. varjavandadmin

  با سلام. در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه بخش مدیریت مسندات وجود دارد. شما با این ماژوا میتوانید به صورت درختی انواع مستندات و فایلها را دسته بندی و با حفظ دسترسی به اشتراک بگذارید. این ماژول بدون هزینه است و با خرید نرم افزار اتوماسیون اداری به صورت خودکار برای شما فعال میشود. البته این ماژوا با ماژول EDMS متفاوت است.

 36. مهدی اسدی

  سلام
  در نرم افزار اتوماسیون اداری بخش مدیریت مستندات وجود دارد یا اینکه بایستی برای استفاده از چنین چیزی هزینه جداگانه پرداخت کرد؟ در صورت امکان قیمت نرم افزار اتوماسیون اداری را اعلام نمایید.

 37. varjavandadmin

  با سلام
  سخت افزار مورد نیاز نرم افزار اتوماسیون اداری با توجه به حجم اطلاعات ، تعداد کاربران همزمان و اینکه چه به صورت وب بیس و یا ویندوزی استفاده میکنند بستگی دارد. اینکه چه نسخه SQL Server و ویندوز سرور چه گونه ای است هم روی کیفیت سخت افزار پیشنهادی جهت استفاده در نرم افزار اتوماسیون اداری موثر است.

 38. زهرا حسینی

  به لحاظ سخت افزار نرم افزار اتوماسیون اداری شما جه زیرساختی باید داشته باشد؟ آیا برای اجرای نرم افزار اتوماسیون اداری بایستی چیزی روی کامپیوتر کلاینت نصب گردد یا خیر؟
  با سپاس

 39. varjavandadmin

  با سلام. در نرم افزار کتیبه ماژولهای مختلفی وجود دارد. غیر از ماژول نرم افزار اتوماسیون اداری، نرم افزار فرم ساز ، گزارش ساز ، EDMS ، داشبورد ساز و bpms وجود دارد و با توجه به نیاز مشتری ماژول مورد نظر فعال میگردد

 40. علی پیرهادی

  با سلام
  آیا نرم افزار اتوماسیون اداری شما دارای ماژول فرم ساز هست؟ آیا امکان گزارش گیری از این فرمها در فضای نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد یا خیر؟
  با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *