خرید گام به گام نرم افزار Bpms

حذف تردید استفاده از نرم افزار bpms با خرید گام به گام

طی بررسی هایی که توسط واحد تحقیق و توسعه شرکت ورجاوند انجام شده است هنوز برخی از شرکتها هستند که از نرم افزار bpms شناختی ندارند و نمیدانند استفاده از نرم افزار bpms چه مزایایی دارد. این شرکتها هنوز اعتقاد دارند، برای برطرف شدن نیازهای نرم افزاری جدید خود بایستی نرم افزار جدید خرید کنند. این شرکتها نمیدانند که اگر نرم افزار آماده بگیرند با توجه به نیازهای روز آنها طراحی شده است و در آینده با توجه به تغییر ساختار فرایند و ایجاد نیازهای جدید، این سیکل باطل خرید نرم افزار به وجود خواهد آمد.

از مزیتهای اصلی استفاده از نرم افزار bpms جلوگیری از خرید نرم افزار جدید میباشد. خرید نرم افزار جدید سبب تحمیل هزینه های کانورت، خرید نرم افزار ، آموزش و … میباشد. در صورتیکه با نرم افزار bpms با توجه به اینکه توسط خود شما و با نظر مستقیم خود شما ساخته شده، امکان تغییرات با کمترین هزینه وجود دارد. در حال حاضر حکومت نرم افزارهای متن باز و شبه متن باز شروع شده و هسته آینده نرم افزارهای سازمان را دربرخواهند گرفت.

 اگر استفاده از نرم افزار bpms را ریسک میدانید ما راهکارهایی به شما ارائه میدهیم تا خرید نرم افزار bpms با کمترین هزینه و ریسک باشد. استفاده از نرم افزار bpms را گام به گام به شما توصیه میکنیم. گام به گام اجرای نرم افزار bpms باعث ایجاد اتمسفری جدید برای استفاده از آن در سایر واحدها و نرم افزاری کردن فرایندهای آنها خواهد شد.

برای خرید گام به گام نرم افزار bpms با ما تماس بگیرید.

این مطلب دارای 2 نظر است

  1. varjavandadmin

    با درود. منظور بیشتر روی روش اجرای نرم افزار bpms است نه نحوه پرداخت. روی مباحث مربوط به فروش نرم افزار bpms لطفا با واحد فروش تماس بگیرید یا فرم درخواست دمو را پر کنید.

  2. مریم لرستانی

    ببخشید. شما خرید گام به گام منظورتنان نحوه پرداخت برای خرید نرم افزار bpms است؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *