خرید Bpms

خرید bpms به صورت گام به گام چیست؟

طی بررسی‌هایی که توسط واحد تحقیق و توسعه شرکت ورجاوند انجام شده، هنوز برخی از شرکتها هستند که از نرم افزار bpms شناختی ندارند و نمی‌دانند مزایای نرم افزار bpms  چیست. در بعضی از مواقع هم قیمت نرم افزار bpms آنقدر بالاست که ریسک عدم کارایی آن در مقابل با مزایای آنرا نمی‌پذیرند. این شرکتها هنوز اعتقاد دارند، برای برطرف شدن نیازهای نرم افزاری جدید خود بایستی نرم افزار جدید خرید کنند. این شرکت‌ها نمی‌دانند که وقتی نرم افزار آماده می‌گیرند فقط نیازهای جاری و آن موقع شرکتشان رفع می‌گردد و در آینده با توجه به تغییر ساختار فرایند و ایجاد نیازهای جدید، این سیکل باطل خرید نرم افزار به وجود خواهد آمد.

یکی از مزایای اصلی استفاده از نرم افزار bpms جلوگیری از خرید نرم افزار جدید است. با خرید bpms مناسب و مشخص نمودن نقشه راه فرایندها، سازمانتان را از خرید نرم افزار بی نیاز می‌کنید. مشکلات خرید نرم افزار جدید زیاد است ولی تحمیل هزینه‌های کانورت، خرید لایسنس نرم افزار، آموزش و … از مورادی است که می‌توان به آن اشاره کرد. قابلیت اصلی نرم افزار bpms با توجه به اینکه توسط خود شما و یا با نظر مستقیم خود شما فرایندها ساخته شده، امکان تغییرات با کمترین هزینه است. در حال حاضر حکومت نرم افزارهای متن باز و شبه متن باز شروع شده و هسته آینده نرم افزارهای سازمانی را دربرخواهند گرفت.

اگر خرید bpms و استفاده از آن را ریسک می‌دانید ما راهکارهایی به شما ارائه می‌دهیم تا خرید نرم افزار مدیریت فرایند(bpms) با کمترین هزینه و ریسک باشد. ما خرید bpms را گام به گام به شما توصیه می‌کنیم. این خرید گام به گام شامل ارائه نسخه طلایی، نسخه نقره ای و نسخه برنزی bpms بوده که با توجه به نوع هزینه و ابعاد و اندازه‌های شرکت شما قابل ارائه است. مطمئن باشد در صورتیکه به استفاده از نرم افزار bpms علاقه مند هستید یکی از روشهای فوق راهکار مناسب خرید bpms برای شماست. حتی پس از خرید نسخه‌های محدودتر، امکان ارتقاء آنها به نسخ حرفه ای تر وجود خواهد داشت. برای خرید bpms به صورت گام به گام با واحد فروش شرکت ورجاوند تماس بگیرید یا فرم درخواست دمو را پر کنید. در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس می‌گیرند.

این مطلب دارای 2 نظر است

  1. varjavandadmin

    با درود. منظور بیشتر روی روش اجرای نرم افزار bpms است نه نحوه پرداخت. روی مباحث مربوط به فروش نرم افزار bpms لطفا با واحد فروش تماس بگیرید یا فرم درخواست دمو را پر کنید.

  2. مریم لرستانی

    ببخشید. شما خرید گام به گام منظورتنان نحوه پرداخت برای خرید نرم افزار bpms است؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *