نرم افزار اتوماسیون اداری

نرم افزار اتوماسیون اداری چیست؟

نرم افزار اتوماسیون اداری عبارت است مجموعه عملیات نرم افزاری و سخت افزاری در راستای بهبود و ساماندهی امور مرتبط با مکاتبات سازمان.

چرا نرم افزار اتوماسیون اداری؟

امروزه اهمیت استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری برکسی پوشیده نیست. اما به طور کلی مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری به صورت سرفصل وار شامل موارد زیر است:

 • سهولت و تسریع در دسترسی به مکاتبات و متعلقات آن نظیر ضمائم، تصویر و … .
 • جلوگیری از گم شدن و از بین رفتن نامه‌ها.
 • تبدیل بایگانی فیزیکی به یک بایگانی مدرن و پویا.
 • وحدت رویه استانداردسازی امور مکاتبات همانند ظاهر نامه‌ها، روشهای شماره گذاری و دستورالعملهای ارتباطی واحدها.

چرا نرم افزار اتوماسیون اداری كتیبه؟

با جستجوی کلمه “نرم افزار اتوماسیون اداری”، تعداد زیادی نرم افزار در نتیجه جستجو نمایان می‌شود. با این همه نتیجه، پیدا کردن نرم افزار اتوماسیون اداری برای جستجوگر سخت می‌شود. ولی چه چیزی باعث می‌شود نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه نسبت به سایر اتوماسیونهای اداری متمایز باشد؟ این تمایز، کیفیت مناسب خدمات و امکانات زیاد نرم افزار کتیبه است که حاصل بیش از ۱۵ سال تحقیق در حوزه نیازهای مشتریهاست. در مجموع با توجه به امکانات اتوماسیون اداری کتیبه، می‌توان گفت اتوماسیون اداری کتیبه یکی از کامل‌ترین و جامع‌ترین نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری ایران است. ۱۰ دلیل برای استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه را ببینید اما قابلیت‌های متمایز نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه را می‌توان به شرح ذیل اعلام نمود:

 • ساده و روان بودنمهمترین ویژگی نرم‌افزار اتوماسیون اداری كتیبه، ساده و روان بودن است. افراد با هر سطح دانش بایستی بتوانند استفاده مناسب از سیستم داشته باشند.
 • بهره برداری از ۳ وضعیت ویندوزی، تحت وب و offline
 • فرایند آموزش: فرایند آموزش نرم افزار اتوماسیون اداری در فضایی کاملا رویداد گرا متناسب با نیاز مشتری قابل ارائه خواهد بود.
 • پشتیبانی مناسبفرایند پشتیبانی مناسب نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه مهمترین ویژگی نرم افزار است.
 • سرعت مناسبیکی از مشکلات نرم افزارهای اتوماسیون اداری، کند شدن استفاده از آن با توجه به افزایش حجم اطلاعات و همزمانی استفاده از آن است. سرعت مناسب بدون در نظر گرفتن حجم بالای اطلاعات و میزان همزمانی استفاده از سیستم یكی دیگر از ویژگی‌های مثبت سیستم اتوماسیون اداری كتیبه است. نگران حجم بالای اطلاعات نباشید. ما بدون آرشیو کردن نامه‌ها، امکان دسترسی راحت و سریع به نامه‌ها را به شما می‌دهیم.
 • قابلیت چند شرکتی و پروژه محورپشتیبانی از چند شرکتی و تعریف نحوه ارتباط شرکتها با هم و چارت سازمانی مستقل دیگر قابلیت جذاب نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه است. امکان تعریف پروژه‌ها و استفاده از آن در فضای کل نرم افزار برای شرکت‌های پروژه محور مطلوب است.
 • امکان تبدیل متن نامه تایید شده به تصویر جهت جلوگیری از تغییر سهوی نامه با دسترسی تصحیح نامه.
 • حداقل سخت افزارکمینه نیازهای سخت افزاری نسبت به سایر نرم افزارهای اتوماسیون اداری، هزینه کمتری را به خریدار در جهت تامین سخت افزار تحمیل می‌کند.
 • استفاده جداسازی ضمائم و تصاویرامکان جداسازی اطلاعات فایلهای ضمائم و تصاویر در صورت نیاز مشتری، از سرور اصلی وجود دارد. ضمائم همه به صورت رمز شده در دسترس است.
 • ارتباط با Active Directory ویندوزراهبر سیستم می‌تواند با فراخوانی اطلاعات از Active directory امکان استفاده از Policy امنیتی ویندوز سرور را در تعریف کاربر داشته و کاربران با همان نام کاربری و کلمه رمز ویندوز به نرم افزار اتوماسیون اداری وارد شوند.
 • تعریف و استفاده از کلیدواژه سازی و هشتک گذاری به صورت درختی و هوشمند و هدایت کاربران در جهت انتخاب کلیدواژه های مناسب.
 • امکان تعریف یادآوری و مدیریت تقویمدر اتوماسیون اداری کتیبه قابلیت ایجاد کار با امکان تعریف آلارم وجود دارد. مدیریت تقویم نمایه‌ای کامل از کارهای ماهانه شما را ارائه می‌دهد.
 • ماژول مستندسازیقابلیت ساخت ساختار درختی و درج گونه های مختلف مدرک در سیستم امکان پذیر است.
 • یکپارچگی با نرم افزار BPMS کتیبه قابلیت دیگر نرم افزار اتوماسیون کتیبه است که بدون احساس نیاز به تغییر سیستم، سازمان شما را از کاربر اتوماسیون اداری به کاربر اتوماسیون سازمانی فرایندی ارتقاء می‌دهد.
 • یکپارچه با نرم افزار مدیریت اسناد مهندسی (EDMS) کتیبه.

روند بروز شدن نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه

روند کاری شرکت برای زنده نگه داشتن اتوماسیون اداری کتیبه ارائه نسخه‌های جدید نرم افزار است. این نسخه حاصل تحقیق واحد طرح و توسعه (R&D) شرکت ورجاوند و یا درخواست امکانات جدیدی است که از سوی مشتریان به شرکت اعلام می‌گردد. این نسخه‌ها به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

دبیرخانه و بایگانی الکترونیکی

دبیرخانه و بایگانی الکترونیکی

ویژگی عمومی دبیرخانه الکترونیکی رابط کاربری راحت و استفاده ساده برای هر نوع کاربر با هر سطح علمی است.ثبت نامه های صادره، وارده و داخلی و …

اتوماسیون اداری امن

اتوماسیون اداری امن

 • امنیت، قابلیت اطمینان، قابلیت سنجش بالا.
 • پشتیبانی از روشهای رمزنگاری و هویت شناسی استاندارد.
 • الگوریتمهای رمزنگاری فایلها و ضمائم.

نرم افزار اتوماسیون اداری آفلاین

اتوماسیون اداری offline

از كاربردهایی این بخش استفاده از امكانات اتوماسیون اداری در جلسات بیرون از شركت و یا در محل‌هایی كه امكان برقراری ارتباط با سرور اصلی شركت نیست و یا امکان استفاده از اتوماسیون اداری وب بیس وجود ندارد.

قابل اجرا روی موبایل و تبلت

قابل اجرا روی موبایل و تبلت

مدیران سازمان ها و كاربران موبايلها و تبلتها می‌توانند اتوماسیون اداری خود را استفاده نمايند. به کمک نرم افزار وب بیس کتیبه علاوه بر مکاتبات، فرم‌های سازمانی طراحی شده با فرم‌ساز نیز قابل استفاده در موبایل و تبلت خواهد بود.

اتوماسیون اداری پروژه محور

اتوماسیون اداری پروژه محور

با استفاده از تجربه‌ای بدست آمده‌ از همکاری با شرکتهای مهندسین مشاور و پیمانکار، ویژگیهایی در سیستم وجود دارد که نرم افزار کتیبه از یک نرم افزار اتوماسیون اداری به یک نرم افزار اتوماسیون مهندسی (اتوماسیون مهندسین مشاور و پیمانکار) و پروژه محور مبدل شده است.

یکپارچه با BPMS

یکپارچه با نرم افزار مدیریت فرایند

با توجه به وجود رابط کاربری واحد بین نرم افزار اتوماسیون اداری و نرم افزار BPMS، کاربر می‌تواند در یک رابط کاربری از نامه‌ها، فرم‌ها، کارها و سایر موارد مرتبط بهره برداری کند.

ECE

پشتیبانی از پروتکل ECE

پروتكل ECE يا Electronic Correspondence Exchange Protocol يك پروتكل ملي و ايراني براي تبادل نامه بين گونه‌هاي مختلف اتوماسیون اداری است. اين پروتكل توسط كار گروهي از شركت‌های نرم افزاری توليد كننده اتوماسیون اداری و سازمان نظام صنفي رايانه‌اي استان تهران تدوين شده است.

هشتک گذاری هوشمند

ابزار هشتک گذاری هوشمند

با استفاده از ابزارهای تعبیه شده همانند هشتگ گذاری و تولید کلیدواژه‌های هوشمند درختی، کاربران با داشتن کمترین دانش و میزان خبرگی، با ورود اطلاعات هدایت شده، به سمت خلق پایگاه دانش حرکت می‌کنند.

آموزش و استقرار رویدادگرا

فرایند آموزش و استقرار رویدادگرا

شرکت ورجاوند، با ایجاد یک تیم كمیته راهبری و مهندسی فرایند متشكل از مدیران پروژه مجرب ورجاوند و تیمی فعال از مشتری، نقشه راهی را ترسیم می‌كند و با استفاده از این نقشه راه، قدم به قدم آموزش و فرایند استقرار را پیش می‌برد.

مدیریت فکس و ایمیل

مدیریت فکس و پست الکترونیکی

با استفاده از اتوماسیون اداری مدیریت فکسها و پست الکترونیکی بدون نرم افزار جانبی میسر خواهد شد.محدودیتی روی تعریف پستهای الکترونیکی وجود ندارد.

فرم ساز

ابزار فرم‌ساز و مدیریت گردش كار لایت

سیستم فرم‌ساز و مدیریت گردش كار لایت ابزاری در جهت تعریف فرمهای سازمانی ساده منطبق با روالهای ایزو (ISO) است. با کمک این ابزار شما قادرید بدون داشتن دانش انفورماتیک، فرم‌های مورد نیاز خود را طراحی کنید.

Outlook

نرم افزار اتوماسیون اداری و ارتباط با Outlook

كتيبه داراي گزينه‌اي به عنوان ارتباط با نرم افزار outlook است. به كمك اين گزينه شما قادر خواهيد بود بدون محدوديت روي نسخ مختلف نرم افزار Microsoft outlook را جهت تبادل مكاتبات مورد استفاده قرار دهيد.

قیمت نرم افزار اتوماسیون اداری كتيبه

آخرين نكته اينكه با بررسي قيمت نرم‌افزارهای اتوماسيون اداری رقيب، قیمت نرم افزار اتوماسیون اداری كتيبه نسبت به قیمت ساير نرم افزارهاي اتوماسیون اداری مشابه مناسبتر است. اتوماسیون اداری کتیبه هیچ هزینه پنهانی ندارد.

تشخيص اشتباه خريد نرم افزار اتوماسيون اداري و نرم افزار BPMS

در برخي از مواقع انتظاري كه مشتري از سیستم اتوماسیون اداری دارد فراتر از ساماندهي مكاتبات است و تمايل دارد در كليه حوزه‌ها، سازمان خود را paperless كند. اين مواقع بدليل عدم شناخت نرم‌افزار يا غير حرفه‌اي بودن فروشنده انتظار ساماندهی فرایندهای سازمان نیز به وجود می‌آید. برای پرهیز از این اشتباه مقاله تفاوت نرم افزار اتوماسیون اداری و نرم افزار  BPMS را مطالعه فرمایید.

مطالب مرتبط با نرم افزار اتوماسیون اداری

این مطلب دارای 158 نظر است

 1. varjavandadmin

  با درود.
  اگر فقط بحث بحت گزارش است میتوانید فایل گزارش کار را در قالب فایل پیوست به نامه ضمیمه کنید و گردش کار تعریف کنید. اگر هم که میخواهید امکان گزارشگیری بر اساس فرم وجود داشته باشد بایستی با فرم ساز فرمش ساخته شود. میتوان این فرم در کنار نرم افزار اتوماسیون اداری داشت که از یک کارتابل مشترک و یکپارچکی اطلاعات مزیت این کار است. توصیه میکنم تماسی با واحد فروش شرکت داشته باشید تا مشاوره لازم را به شما بدهند.
  یا سپاس

 2. احسان

  سلام. ما یک سری گزارش کارکرد داریم شبیه به تایم شیت. آیا این موارد بایستی در نرم افزار اتوماسیون اداری ساخته شود و یا نرم افزار دیگری برای اینکار مناسب است؟

 3. varjavandadmin

  با درود . همانطور که قبلا گفتیم نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه چند شرکتی را پشتیبانی میکند. ضمن اینکه اگر شخصی دارای سمتهای مختلف باشد با همان نام کاربری که وارد نرم افزار اتوماسیون اداری میشود میتواند دسترسی به عملیات تعریف شده روی پستش را داشته باشد. در مورد سربرگ که ما در نرم افزار به عنوان الگوهای متنی تعریف میکنیم امکان تخصیص دسترسی شخصی و گروهی نیز وجود دارد.
  با سپاس

 4. محمد

  سلام. ما مجم.عه ای هستیم که به صورت هولدینگ فعالیت دارم و چند شرکتی هستیم. اول اینکه امکان استفاده چند شرکتی در نرم افزار اتوماسیون کتیبه هست یا خیر؟ دو اینکه اگر هر کدام از شرکتها دارای سربرگ خود باشند میتوان محدود کرد که هر شرکت سربرگ خود را ببیند؟ سوم اینکه برخی از پرسنل هولدینگ در شرکتهای مختلف سمتهای مختلفی دارند. این موارد چطور در نرم افزار اتوماسیون اداری قابل انجام است؟

 5. varjavandadmin

  با درود
  اگر اطلاعات به صورت سالم در اختیار ما باشد بدون هزینه این کار توسط همکاران پشتیبانی ما قابل انجام است.
  با سپاس

 6. ali

  سلام. اگر بخواهیم سوابق نامه ها که درون فایل اکسل هست را انتقال بدهیم به نرم افزار اتوماسیون اداری شما این کار توسط شما انجام میشود؟ دارای هزینه است ؟

 7. varjavandadmin

  با درود. اگر میخواهید مکاتباتتان را ساماندهی کنید نرم افزار اتوماسیون اداری کفایت میکند. فرمهای مرخصی ، ماموریت و درخواست خرید در نرم افزار اتوماسیون اداری موجود است. نیازی به خرید پکیج دیگری ندارید. ولی اگر فرمی غیر اینها دارید بهتر است فرم ساز خریداری شود.
  با تشکر

 8. majid

  سلام.
  ما میخواهیم مکاتبات در سازمانمان را مکانیزه کنیم. نامه های صادره و وارده. بین واحدها سازمان هم میخواهیم کنترل داشته باشیم. یک سری نامه های اداری هم مثل مرخصی و درخواست ماموریت و خرید و … هم داریم. آیا این موارد در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه قابل پیاده سازی است؟

 9. varjavandadmin

  با درود و احترام. نسخه های جدید نرم افزار در صورتیکه در دوره پشتیبانی نرم افزار باشد به صورت رایگان ارائه میشود. ولی اگر نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه دارای باگ و خطا باشد نیازی به قرارداد پشتیبانی نیست و با مشکل یا با ارائه نسخه جدید و یا خدمات پشتیبانی حل میشود. مشروط بر اینکه ایراد از نرم افزار باشد. اجباری روی انعقاد قرارداد پشتیبانی نیست.

 10. Ahmad

  با سلام. در مورد نسخه های جدید نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه. تا چه مدت این نسخه ها به صورت رایگان به مشتری ارائه میشود؟ آیا زمان مشخصی دارد و یا مادام العمر ارائه میشود؟

 11. varjavandadmin

  با درود و احترام
  در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه در صورتیکه مشتری تمایل داشته باشد در تنظیم سیستم میتوان تعریف کرد که نامه پس از تایید شدن و شماره گذاری در صورتیکه از امضاء الکترونیکی استفاده میکنید متن نامه تبدیل به تصویر شود تا احیانا امکان سوء استفاده از امضاء و سایر موارد وجود نداشته باشند. هر چند حتی در سیستمهایی که میتوان امضاء را اسکن کرد و در نامه گذاشت با نبود نرم افزار هم امکان سوء استفاده وجود دارد.

 12. مانی

  سلام. ما میخواهیم نرم افزار اتوماسیون اداری تهیه کنیم. ولی نگران هستیم که امضاء هایی که در سیستم تعریف میکنیم قابل جعل باشد. یعنی یک نامه ای که امضاء شده است (به صورت الکترونیکی) قابل ویرایش باشد و متن نامه را عوض کنیم و دوباره با متن جدید برای کسی ارسال شود که به نظر میرسد خطرناک باشد. شما برای جلوگیری از این بروز این مشکل در نرم افزار اتوماسیون اداریتان چکار کرده اید؟

 13. varjavandadmin

  با درود و احترام. قیمت نرم افزار اتوماسیون اداری با توجه به تعداد کاربر و نوع ماژولها متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با واحد فروش شرکت تماس بگیرید. شماره تلفن : ۸۶۰۳۵۴۶۲-۸۶۰۳۵۴۷۲-۸۶۰۳۵۴۶۶-۸۶۰۳۵۴۷۰
  با سپاس

 14. احمد

  سلام و احترام
  ببخشید هزینه نرم افزار اتوماسیون اداری چه قدر هست؟

 15. varjavandadmin

  با درود.
  بله. در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه در صورت نیاز مشتری این ماژولها فعال میشود.

 16. مریم لرستانی

  آیا نرم افزار اتوماسیون اداری شما دارای ماژولهای فرم ساز و گزارش ساز هست؟

 17. varjavandadmin

  با درود و احترام.
  ما محدودیت حجمی روی نرم افزار اتوماسیون اداری نداریم و نیازی هم به پاک کردن بانک اطلاعاتی نداریم. گزارشهایی که از مشتریان داریم حدود ۱۰-۲۰ ترابایت اطلاعات را ثبت کردیم.

 18. شیرین شاهرودی

  بیشترین حجم اطلاعاتی که در نرم افزار شما ثبت شده است چقدر است؟ آیا بایستی اطلاعات بانک پس از مدتی خالی شود؟

 19. varjavandadmin

  با درود. ساخت بایگانی به صورت درختی در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه وجود دارد و هیچ محدودیتی روی طول و غرض این درخت وجود ندارد. ساخت درخت هم کاملا ویژوالی و با درگ دراپ صورت میگیرد.
  محدودیتی روی تعداد نامه های موحود در هر زونکن وجود ندارد. معمولا در نرم افزارهای اتوماسیون اداری هدف از بایگانی حذف نامه از کارتابل و انتقال به آن است. در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه تنظیم شخصی وجود دارد که بتوان نامه های موجود در بایگانی را در کارتابل هم دید یا خیر.
  با سپاس

 20. سحر جعفری

  با سلام. روی ساختن بایگانی شخصی چه قابلیتی نرم افزار اتوماسیون اداری شما دارد؟ آیا محدودیتی روی ساخت زونکنها و نامه ها وجود دارد؟ آیا تعداد نامه هایی که در زونکنها بایگانی میشود محدودیت دارد؟

 21. varjavandadmin

  با درود. مبحث کانورت نیاز به بررسی اطلاعات بانک اطلاعاتی شما دارد. ولی تاکنون تجربه غیر موفقیت آمیزی روی کانورت نداشتیم و احتمال بالا این کار قابل انجام است. بله. یکی از مشکلات نرم افزارهای اتوماسیون اداری حجم بالای اطلاعات آن است که به مرور فضای بسیار زیادی را میگیرد. برخی از نرم افزارها بدلیل ضعف در بانک اطلاعاتی و مدیریت آن و الگوریتمهای غیربهینه برنامه نویسی مجبورند اطلاعات سالهای قبل را پاک کنند که عملا دسترسی به اطلاعات سالهالی گذشته از بین میرود. در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه فایلها و مدیاهای سنگین در بانک ذخیره نمیشوند و حتی میتواند در محلی خارج از SQL Server باشد که روی کارایی آن اثر میگذارد. مشخصات سخت افزاری نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه را از ۱۰ کاربر تا ۵۰۰ کاربر همزمان برایتان ایمیل میکنیم. در صورت تمایل جلسه ای در خصوص نرم افزار برگزار کنیم به خلیی از نکات مهم اشاره خواهیم کرد.
  با سپاس

 22. حامد صبوحی نژاد

  با سلام. شرکت ما از یک نرم افزار اتوماسیون اداری قدیمی استفاده میکند و میخواد یک نرم افزار اتوماسیون قوی و مطمئن استفاده کند. اول اینکه امکان کانورت اطلاعات به نرم افزار جدید وجود دارد یا خیر؟
  بزرگترین مشکلی هم که داریم حجم backupهای اون است که دردسر زیادی را برایمان ایجاد کرده که هم سیستم کند شده و هم سخته تهیه نسخه پشتیبان. شما چنین مشکلی دارید؟
  مشخصات سخت افزار شما چگونه است و چه نیازهایی برای نصب نرم افزار مورد نیاز است؟ لطفا موارد را برای من ایمیل کنید.
  متشکرم

 23. varjavandadmin

  با درود. محدودیتی روی تعریف چارت سازمانی در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه وجود ندارد. میتوان دسترسی ارجاع را بر اساس روابطی که در چارت سازمانی است تعریف کرد. با تغییر سمت یک شخص و یا تغییر چارت سازمانی سوابق بر اساس ابزارهایی که در بخش مدیریت سیستم نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد بروز میشود. اینکه چه سیاستی برای انتقال کارتابل دارید توسط خود شما در نرم افزار اتوماسیون ادار تعریف میشود.
  با سپاس

 24. راحله ربانی

  با سلام/ آیا در نرم افزار اتوماسیون کتیبه امکان تعریف چارت سازمانی به صورت نامحدود وجود دارد؟ آیا در نر م افزا راتوماسیون اداری میتوان دسترسی را بر اساس چارت سازمانی تعریف نمود ؟ با تغییر چارت سازمانی چه بلایی سر کارتابل میآید؟

 25. varjavandadmin

  با درود. نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه خودش دارای کنسول دریافت ایمیل یا پست الکترونیکی است. نیاز به نرم افزار جداگانه ای نیست. در مورد ماژول outlook که در سایت معرفی شده است یک plug in است که توسط واحد تولیذ شرکت ورجاوند ارائه شده است. ما خودمان outlook که ننوشتیم (چرخ را دوباره اختراع نکردیم) و فقط به آن لینک میشویم. با نصب این plug in در outlook شما یه بخش اضافه میشود که درج نامه در نرم افزار اتوماسیون اداری است.
  با سپاس

 26. محمد ایوبی

  با سلام و تشکر از مطالب سایتتان
  من سوالی در مورد نرم افزار اتوماسیون اداری داشتم. آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه برای استفاده از دریافت ایمیل (پست الکترونیکی) نیاز به نرم افزار جداگانه است؟ ماژول Outlook که در سایت معرفی کردید چگونه است؟ یعنی شما خودتان نرم افزار outlook نوشتید؟ اگر نامه ای در outlook باشد قابل درج در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه هست؟
  ممنون میشم پاسخ دهید
  ایوبی

 27. varjavandadmin

  با درود.
  بله امکان تعریف امضاء الکترونیکی رو نرم افزار اتوماسیون وجود دارد. پس از تایید نامه امکان درج امضاء شخص تایید کننده یا فرستنده نامه یا هر کس دیگری که شما تمایل دارید، وجود دارد.
  در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه امکان چاپ درختواره گردش نامه یا همون درختواره ارجاعات با توجه به فرمت و شکلی که کاربر نیاز دارد قابل انجام است.
  با سپاس

 28. مرجان اسماعیلی

  با سلام. آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما امکان تعریف امضا الکترونیکی وجود دارد؟
  آیا میتوان در نرم افزار اتوماسیون اداری از مراحل گردش نامه نسخه چاپی گرفت؟

 29. varjavandadmin

  با سلام. بله.امکان گزارش سازی وجود دارد. البته یک گزارش جامع در نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد که روی هر چیزی که بخواهید میتوانید گزارش بگیرید. الگوهای متنی هم از طریق word ساخته میشود. البته غیر از امکان استفاده از word برای ثبت نامه ها امکان استفاده از ویرایستار داخلی هم وجود دارد که بدون نیاز به office قابل بهره برداری است.

 30. محمد یوسفی

  با سلام.
  آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما امکان ساخت گزارش وجود دارد؟
  آیا در نرم اغراز اتوماسیون شما امکان تعریف الگو و یا Template وجود دارد؟ آیا این الگوها از جنس فایلهای office است؟
  ویراستار داخلی نرم افزار اتوماسیون هم دارید یا اینکه از word بیاستی استفاده شود؟
  با تشکر

 31. varjavandadmin

  با درود.
  ۱- در مورد ارسال پیامک اگر پنل sms داشته باشید این امکان هم در نرم افزار اتوماسیون اداری موجود است و هم در نرم افزار Bpms. اینکه چطور sms و کی بیاید را مشخص کنید برایتان تنظیم میشود.
  ۲- امکان دریافت و ارسال پست الکترونیکی در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه وجود دارد.
  ۳- ECE هم توسط نرم افزار کتیبه پشتیبانی میشود.
  ۴- محدودیتی روی تعریف تعریف چند شرکت ندارد.
  با سپاس

 32. ali alizadeh

  سلام
  آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما این امکانات را دارد؟
  ۱- در خصوص ارسال پیامک (SMS)
  ۲- امکان ارتباط با پست الکترونیکی؟
  ۳- ECE
  ۴- چند شرکتی

 33. varjavandadmin

  با درود. اتفاقا در همین روزها شخصی با ما تماس داشت که میگفت قیمت نرم افزار اتوماسیون اداریتان را بر اساس این روش قیمت ارسال کنید و تقریبا شبیه به همان مواردی بود که شما فرمودید.
  به نظر ما امکان ارسال فکس و ایمیل بایستی در نرم افزار اتوماسیون اداری وجود داشته باشد . منظور ار کارتابل هوشمند اگر منظور تعریف Rule و این موارد باشد در سیستم ما هم وجود دارد و نیاز به پرداخت هزینه جداگانه نیست. البته روی فرم ساز مساله کمی فرق می کند به نظر ما به عنوان یک option قابل ارائه خواهد بود و الزامی به داشتن آن در نرم افزار اتوماسیون اداری نیست.
  با سپاس

 34. محمد جعفری

  با سلام. ما دنبال خرید نرم افزار اتوماسیون اداری هستیم. از چند شرکت هم قیمت گرفتیم. ولی روشهای قیمت دادن برخی خیلی متفات است مثلا ابزارهای فرمساز ساده، پیشرفته، کارتابل هوشمند، استفاده از فکس و ایمیل را در داخل option دیدند. مگر نباید به صورت پیش فرض این قابلتها در نرم افزار اتوماسیون وجود داشته باشد؟

 35. varjavandadmin

  با درود.
  اول اینکه امکان استفاده از فرمهای مرخصی و ماموریت (ساعتی و روزانه) به همران تعریف workflow و استفاده گزارش آن در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه وحود دارد و نیازی به خرید و پرداخت هزینه پنهان نیست.
  اما در مورد سوال اول اینکه به صورت پیش فرض امکان ارتباط و لینک با سیستم ساعت زنی به صورت پیش فرض وجود ندارد. در صورتیکه از ابزارهای bpms ما استفاد کنید اینکار میسر است ولی در صورتیکه نمیخواهید Bpms بخرید به صورت نفر ساعتی این کار برایتان قابل انجام است. به همه سیستمهای ساعت زنی هم وصل میشویم و خیلی مهم نیست از کدام شرکت میخرید فقط اجازه دسترسی خواندن اطلاعات بایستی از نرم افزار آنها بایستی به ما داده شود. بقیه کار را ما خودمان برایتان انجام میدهیم.

 36. الهام فرهادی

  سوالی در مورد نرم افزار اتوماسیون اداری داشتم. آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما (کتیبه) امکان ارتباط با ساعت زنی و مشاهده کارکرد پرسنل وجود دارد؟ فرایندهای مرخصی و ماموریت آیا قابل تعریف است یا اینکه ماژولی جداگانه بایستی خریداری شود؟

 37. varjavandadmin

  با درود.
  بله. شما در نرم افزار اتوماسیون اداری میتوانید فایلهای پیوست را محدود کنید (چه به لحاظ حجم و چه به لحاظ نوع فایل) و البته به صورت پیش فرض این محدودیت وجود ندارد و خودتان میتوانید محدود کنید. فایلها بیرون از بانک اطلاعاتی به صورت رمز شده نگهداری میشود. امکان پشتیبانی هم از طریق job صورت میگیرد و خودکار است.

 38. علی ابراهیمی

  سلام.
  سوالی در مورد نرم افزار اتوماسیون اداری شما داشتم. آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما قابل محدود کردن فایلهای پیوست وجود دارد یا خیر؟ آیا پیوستها در بانک اطلاعاتی ذخیره میشود؟ نحوه پشتیبانی گیری (نسخه Backup) چگونه است؟

 39. varjavandadmin

  با درود. بله. امکان تعریف تعداد نامحدود دفتر اندیکاتور در نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد. در تعریف تعداد صفر نیز همانجا که دفتر اندیکاتور تعریف میشود مشخص است.

 40. زهرا مهری

  با سلام. آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه امکان تعریف تعداد نامحدود دفتر اندیکاتور وجود دارد؟ آیا امکان تعریف تعداد صفر پشت شماره سریالها وجود دارد یا خیر؟
  با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *