CRM

چگونه نرم افزار CRM و پیگیری فروش  با  BPMS قابل انجام است؟

نرم افزار CRM و پیگیری فروش و  عبارت است از مجموعه ای از ابزارها، روالها، فرمها . گزارشها جهت مدیریت مسنجم فرایندهای مرتبط با امور بازاریابی، پیگیری و خدمات پس از فروش. مراحل انجام پیگیری فروش به صورت خلاصه به شرح ذیل می باشد :
۱- ثبت اطلاعات طرفهای تجاری: در این بخش بانک اطلاعاتی از طرفهای تجاری (اشخاص حقیقی و حقوقی) ساخته شده که با دسترسیهای لازم امکان ویرایش و دسته بندی طرفهای تجاری میسر خواهد شد. شناسنامه طرفهای تجاری میتواند شامل اطلاعات تلفنها، فکس، پست الکترونیکی، شناسه ملی ، زمینه فعالیت و … باشد.
۲- ثبت اطلاعات فرایندهای مرتبط با طرف تجاری: این فرایندهای می تواند شامل ثبت مذاکرات با طرف تجاری، برگزاری جلسه های متعدد و ثبت صورت جلسه و ارسال قیمت و شرح خدمات می باشد. با توجه به ثبت این موارد در بانک اطلاعاتی نرم افزار کتیبه، امکان تهیه گزارش از کلیه روالهای بالا وجود خواهد داشت. به عنوان مثال می توان به تفکیک بازاریابها گزارش میزان تماسهای موفق را مشاهده کرد و یا مذاکراتی که منجر به فروش محصولات شده نیز قابل مشاهده خواهد بود. ارزیابی پرسنل واحد بازاریابی بر اثر میزان تماسها نیز از دیگر خروجیهای مورد نیاز مدیریت خواهد بود. در مجموع چرخه نظارت بر فرایندهای مرتبط با مشتری و فروشنده قابل رصد خواهد بود.
۳- مدیریت آلارم و یادآوری: با استفاده از سیستم مدیریت آلارم و یادآوری امکان تخصیص زمان یادآوری بر اساس سررسیدهای مورد نیاز واحد فروش به صورت خودکار قابل انجام خواهد بود. امکان ارسال پیامک در صورت رخ دادن رویداد مرتبط با مشتری به آن وجود دارد.
۴- امکان ارسال قیمت و شرح خدمات محصولات از طریق نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه میسر خواهد بود و تمامی تیپهای شرح خدمات یک بار در سیستم تعریف و برای همیشه قابل دسترس خواهد بود.
۵- با توجه به اینکه کلیه این مراحل در نرم افزار ثبت شده، وابستگی واحد به نفرات کم شده و واحد فروش قائم به سیستم بوده و نه قائم به شخص.
۶- امکان ارتباط پیامکی و یا ارسال پست الکترونیکی خودکار در سیستم قابل انجام است.
۷- با توجه به ثبت کلیه عملیات در سیستم ، امکان ارزیابی ‌پرسنل وجود خواهد داشت.
۸- در صورت نیاز به ثبت تراکنشهای مالی در سیستم حسابداری ُامکان ارتباط سیستم مالی و ارسال اسناد حسابداری به صورت خودکار قابل خواهد بود.
۹- امکان ارائه گزارشهای متنوع و داشبوردهای مدیریتی با توجه به نیاز مدیران قابل ارائه است.

به کمک نرم افزار BPMS ورجاوند، کلیه روالهای CRM به صورت کامل قابل انجام بوده و در صورت نیاز مشتری به تغییرات در روالها و فرایندها در زمان بسیار کوتاه و با کمینه هزینه انجام پذیر است. به بیان دیگر نرم افزار پیگیری فروش و CRM با BPMS ورجاوند براحتی قابل پیاده سازی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *