BPMS خوب

BPMS خوب یعنی BPMS مستقل

چگونگی استقلال نرم افزار bpms خوب از تولید کننده نرم افزار

اساسا خریداران نرم افزار bpms  آنرا تهیه می‌کنند تا بتوانند با توجه به نیاز خود فرایندهای کسب کار را پیاده سازی کنند. اما چگونه این روش کار قابل اجرا است؟ چگونگی استقلال نرم افزار فرایند ساز bpms از تولید کننده آن ایجاد می‌شود؟

در برخی از موارد به دلیل سیاست‌های فروش برخی از شرکتهای نرم افزاری، نرم افزارها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که با وابستگی خریدار به فروشنده نرم افزار، فروشنده از درآمدهای پشتیبانی بهره مند بشود. البته اینکه بابت خدمات قرارداد پشتیبانی بسته شود یک خواسته منطقی و به حق از سوی فروشنده نرم افزار است ولی اگر سیاست به گونه‌ای باشد که به دلیل ساختار پیچیده و بعضا ایراد (Bug) نرم افزار خریدار مجبور به انعقاد قرارداد پشتیبانی شود سیاست خوبی نیست.

در یک نرم افزار bpms خوب روش کار بایستی به گونه ای باشد که خود خریدار بتواند بدون وابستگی و با استقلال کامل از فروشنده فرایندهای خود را ساخته و حتی تغییرات مورد نیاز آنرا در فازهای توسعه اعمال کند. حال ببینیم چه نقشه راهی در جهت کاهش وابستگی استقلال مشتری به فروشنده وجود دارد.

 • برای استفاده از BPMS کتیبه نیازی به برنامه نویس ماهر ندارید! BPMS مناسب کم کد است.
 • اگر واحد سیستم‌ها و روش‌ها ندارید راهبری اجرای BPMS را از ما بخواهید و ما به شما آموزش می‌دهیم.
 • اگر نفری دارید که دانش اولیه کار با بانک اطلاعاتی را بلد باشد می‌تواند با آموزش‌های واحد پشتیبانی و استقرار BPMS ورجاوند، فرایند سازی کند.
 • BPMS کتیبه یک BPMS ایرانی است که توسط واحد تولید شرکت ورجاوند ساخته شده است. می‌توانیم ساختار سیستم را در اختیار شما بگذاریم.
 • در برنامه کوتاه مدت از خدمات ما استفاده کنید ولی در برنامه میان مدت و بلند مدت دنبال نفراتی باشید که بتوانند فرایند را در سازمانتان توسعه بدهند. هر چند ما محدودیتی در اجرا و یپاده سازی فرایند برای مشتری نداریم.

این مطلب دارای 2 نظر است

 1. varjavandadmin

  با درود. در مورد bpmsهایی که رایگان وجود دارد معمولا برخی از ویژگیهای آنها کم شده است و این شرکتها نسخه حرفه ای هم دارند که محدودیتهای نسخه رایگان را ندارد. اینکه اینها مشکلی دارند یا ندارند بستگی به نرم افزار bpms شان دارد. ممکن این محدودیتهایی که دارند برای شما مشکلی نداشته باشد. شرکتهایی هم در ایران هستند که میتوانند خدمات پشتیبانی این نرم افزارهای ارایه بدهند ولی خود شرکتهای اصلی فروشنده به دلیل تحریمها فروش مستقیم و یا خدمات به شما ارایه نمیدهند.
  با سپاس

 2. علی مهرداد

  با سلام. این bpms هایی که به صورت رایگان وجود دارد چگونه است؟ اینها مشکلی ندارند برای کارکردن؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *