نرم افزار اتوماسیون اداری

نرم افزار اتوماسیون اداری

نرم افزار اتوماسیون اداری چیست؟

نرم افزار اتوماسیون اداری تعاریف زیادی دارد ولی یک تعریف جامع از نرم افزار اتوماسیون اداری عبارت است از مجموعه عملیات نرم افزاری و سخت افزاری در جهت ساماندهی امور مرتبط با مکاتبات و سهولت در انجام مکاتبات اداری.

چرا نرم افزار اتوماسیون اداری؟

امروزه با توجه به توسعه شرکتها و نیاز به ثبت اطلاعات مکاتبات که یکی از اطلاعات مهم در جهت تصمیم گیری و راهبری سازمانها است، نیاز به نرم افزار اتوماسیون اداری بیشتر از پیش احساس میشود. استفاده درست از نرم افزار اتوماسیون اداری میتواند باعث بهبود قابل توجه در ارتباطات سازمانی همچنین دسترسی سریعتر و راحتتر به روند ثبت و گردش مکاتبات شود. جلوگیری از مندرس و گم شدن نامه ها و عدم نیاز به فضای بایگانی فیزیکی از مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری است.

چرا نرم افزار اتوماسیون اداری كتیبه را انتخاب کنیم؟

به هر حال طیف وسیعی از شرکتهای نرم افزار اقدام به تولید و یا فروش نرم افزار اتوماسیون اداری میکنند. کافی است فقط یک بار در گوگل نرم افزار اتوماسیون اداری را جستجو کنید و ببینید چه نتایجی حاصل میشود. ولی آنچه نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه را متمایز با سایر نرم افزارهای اتوماسیون اداری میکند میزان رضایت مندی مشتریان از آن است. کیفیت بالای نرم افزار به همراه خدمات پشتیبانی مناسب بزرگترین مزیت نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه می باشد. در مجموع یا توجه به امکاناتی که در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه وجود دارد میتوان گفت که نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه یکی از کاملترین و جامع ترین نرم افزارهای اتوماسیون اداری ایران است.

چند قابلیت برجسته نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه را میتوان به شرح ذیل اعلام نمود:

 • ساده و روان بودن : مهمترین ویژگی نرم‌افزار اتوماسیون اداری كتیبه، ساده و روان بودن می‌باشد. بدلیل استفاده عمومی از سیستم و به بیان دیگر استفاده در سطح كل سازمان، افراد با هر سطح علمی بایستی بتوانند استفاده مناسب از سیستم داشته باشند. در نرم افزار كتيبه امكاناتي تعبيه شده است تا كاربر بتواند با توجه به سليقه خود محيط کاری استفاده از كتيبه را به شكل مورد قبول خود تغيير دهد. تغيير در نمايش آيكنها، رنگ و فونت فرمها، نمايش منوها، نمايش آلارمها و … همه در اختيار كاربر عادی قرار مي‌گيرد.
 • فرایند آموزش : فرایند آموزش نرم افزار اتوماسیون اداری در فضایی کاملا رویداد گرا متناسب با نیاز مشتری قابل ارائه خواهد بود.
 • پشتیبانی مناسب : فرایند پشتیبانی مناسب نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه مهمترین ویژگی نرم افزار می باشد.
 • سرعت مناسب : سرعت مناسب بدون در نظر گرفتن حجم بالای اطلاعات و میزان همزمانی استفاده از سیستم یكی دیگر از ویژگی های بارز سیستم اتوماسیون اداری كتیبه است. بسیاری از كاربران سیستمهای اتوماسیون اداری غیر استاندارد، بعد از سالها به دلیل كندی و سرعت نامناسب سیستم، ناچار به تعویض سیستم و تحمیل به پرداخت هزینه های مهاجرت از سیستم قدیم به جدید را خواهند داشت.
 • قابلیت چند شرکتی و پروژه محور: پشتیبانی از چند شرکتی و تعریف نحوه ارتباط شرکتها با هم و چارت سازمانی مستقل دیگر قابلیت جذاب نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه است. امکان تعریف پروژه ها و استفاده از آن در فضای کل نرم افزار برای شرکتهای پروژه محور مطلوب است.
 • استفاده از الگوریتمهای رمزگذاری پیوست ها و تصاویر : استفاده از الگوریتمهای رمزگذاری در سطح لايه Data به خصوص روی تصاویر نامه ها و پیوستها، در صورت سرقت سخت‌افزاری و ورود به لایه Data و سرور، امكان دسترسی به اطلاعات به صورت غیر سیستماتیک (هک كردن) را بسیار سخت و امنیت سیستم را بالاتر می‌برد.
 • ارتباط با Active Directory ویندوز : راهبر سیستم می‌تواند با فراخوانی اطلاعات از Active directory امکان استفاده از Policy امنیتی ویندوز را در تعریف کاربر داشته باشد و کاربرانی با همان نام کاربری و کلمه رمز ویندوز به نرم افزار اتوماسیون اداری ورود کنند.
 • قابل استفاده در وضعیت تحت وب، تحت ویندوز و offline : نكته ديگر در خصوص نرم افزار اتوماسیون اداری كتيبه استفاده در ۳ وضعيت اتوماسیون اداری تحت ویندوز (اتوماسیون اداری تحت شبكه)، نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب و به صورت نرم افزار اتوماسیون اداری offline مي‌باشد كه با توجه به نياز مشتري قابل ارائه خواهد بود.
 • امکان تعریف یادآوری و آلارم : در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه قابلیت ایجاد کار با امکان تعریف آلارم وجود دارد.
 • اتصال به نرم افزار Outlook : قابلیت جذاب دیگر امکان اتصال به نرم افزار outlook از طریق plugin تولید شده شرکت ورجاوند وجود دارد.
 • ماژول مستندسازی : قابلیت ساخت ساختار درختی و درج گونه های مختلف مدرک در سیستم امکان پذیر است.
 • اتصال به نرم افزار bpms قدرتمند کتیبه : قابلیت جذاب دیگر نرم افزار اتوماسیون اداری كتيبه اتصال به نرم افزار مدیریت گردش كار (WFM) و نرم افزار BPMS کتیبه است كه كاربر را قادر مي كند در یک رابط كاربري واحد از تمام فضای نرم افزار اتوماسیون اداری و نرم افزار BPMS استفاده نمايد. سيستمهاي مديريت گردش كار و BPMS به عنوان بسترهاي توليد فرم و فرايند به نوعي بسيار كاربردي بوده و پس از مكانيزه كردن مكاتبات و بايگاني الكترونيكي، نبودشان كامل احساس خواهد شد و در صورتيكه نرم افزار اتوماسيون اداري فاقد اين بخشها را تهيه كنيد در آينده‌اي نه چندان دور مشكلات عديده‌اي نظیر مهاجرت به نرم‌افزار جدید خواهيد داشت.

mokatebat2

دبیرخانه و بایگانی الکترونیکی

ویژگی عمومی دبیرخانه الکترونیکی رابط کاربری راحت و استفاده ساده برای هر نوع کاربر با هر سطح علمی می باشد.ثبت نامه های صادره، وارده و داخلی و …

نرم افزار اتوماسیون ادرای امن

اتوماسیون اداری امن

 • امنیت، قابلیت اطمینان، قابلیت سنجش بالا.
 • پشتیبانی از روشهای رمزنگاری و هویت شناسی استاندارد.
 • الگوریتمهای رمزنگاری فایلها و ضمایم.

نرم افزار اتوماسیون اداری آفلاین

اتوماسیون اداری offline

از كاربردهایی این بخش استفاده از امكانات اتوماسیون اداری در جلسات بیرون از شركت و یا در محلهایی كه امكان برقراری ارتباط با سرور اصلی شركت نیست و یا امکان استفاده از نسخه وب ویس وجود ندارد

ipad

قابل اجرا روی موبایل و تبلت

مدیران سازمان ها و كاربران موبايلها و تبلتها می‌توانند برنامه اتوماسیون اداري خود را استفاده نمايند. به کمک نرم افزار وب بیس کتیبه علاوه بر مکاتبات، فرمهای سازمانی طراحی شده با فرمساز نیز قابل استفاده در موبایل  تبلت خواهد بود.

project

اتوماسیون اداری پروژه محور

با استفاده از تجربه ای بدست آمده‌ از همکاری با شرکتهای مهندسین مشاور و پیمانکار، ویژگیهایی در سیستم وجود دارد که نرم افزار کتیبه از یک نرمافزار اتوماسیون اداری به یک نرم افزار اتوماسیون مهندسی (اتوماسیون مهندسین مشاور و پیمانکار) و پروژه محور مبدل شده است.

Event_oriented1

فرایند آموزش و استقرار رویدادگرا

شرکت ورجاوند، با ایجاد یک تیم كمیته راهبری و مهندسی فرایند متشكل از مدیران پروژه مجرب ورجاوند و تیمی فعال از مشتری، نقشه راهی را ترسیم می‌كند و با استفاده از این نقشه راه، قدم به قدم آموزش و فرایند استقرار را پیش می‌برد.

mail

مدیریت فکس و پست الکترونیکی

با استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری مدیریت فکسها و پست الکترونیکی بدون نرم افزار جانبی میسر خواهد شد.محدودیتی روی تعریف پستهای الکترونیکی وجود ندارد.

light_form_generator3

ابزار فرم‌ساز و مدیریت گردش كار لایت

سیستم فرم‌ساز و مدیریت گردش كار لایت ابزاری در جهت تعریف فرمهای سازمانی ساده منطبق با روالهای ایزو (ISO) می‌باشد. با کمک این ابزار شما قادرید بدون داشتن دانش انفورماتیک ، فرم‌های مورد نیاز خود را طراحی بکنید.

Outlook

نرم افزار اتوماسیون اداری و ارتباط با Outlook

كتيبه داراي گزينه‌اي به عنوان ارتباط با نرم افزار outlook مي‌باشد. به كمك اين گزينه شما قادر خواهيد بود بدون محدوديت روي نسخ مختلف نرم افزار microsoft outlook را جهت تبادل مكاتبات مورد استفاده قرار دهيد.

BPMS_EO

یکپارچه با نرم افزار bpms

با توجه به وجود رابط کاربری واحد بین نرم افزار اتوماسیون اداری و نرم افزار BPMS ، کاربر میتواند در یک رابط کاربری از نامه های، فرمها، کارها و سایر موارد مرتبط بهره برداری کند.

ECE

پشتیبانی از ECE

پروتكل ECE يا Electronic Correspondence Exchange Protocol يك پروتكل ملي و ايراني براي تبادل نامه بين گونه هاي مختلف نرم افزار اتوماسیون اداری می‌باشد. اين پروتكل توسط كار گروهي از شركتهاي نرم افزاري توليد كننده نرم‌افزار اتوماسیون اداری و سازمان نظام صنفي رايانه‌اي استان تهران تدوين شده است.

نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وبنرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب

با استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداري تحت وب شما می‌توانید در بیرون محیط كار همانند محيط كار، از امكانات ثبت نامه‌ (وارده، صادره، داخلی)، مشاهده و پیگیری نامه های ارسال شده، ارجاع كار به سایر كاركنان سازمان، جستجو روی نامه‌ها  استفاده نمایید.

قیمت نرم افزار اتوماسیون اداری كتيبه

آخرين نكته اينكه با بررسي قيمت نرم‌افزارهاي اتوماسيون اداري رقيب، قیمت نرم افزار اتوماسیون اداری كتيبه نسبت به قیمت ساير نرم افزارهاي اتوماسیون اداری مشابه مناسبتر مي‌باشد.

تشخيص اشتباه خريد نرم افزار اتوماسيون اداري و نرم افزار BPMS

 در برخي از مواقع انتظاري كه مشتري از نرم افزار اتوماسيون اداری دارد فراتر از ساماندهي مكاتبات است و تمايل دارد در كليه حوزه‌ها، سازمان خود را paperless كند. اين مواقع معمولا بدليل عدم شناخت نرم‌افزار و يا غير حرفه‌اي بودن فروشنده اين انتظار را به وجود مي‌آورد که علاوه بر ساماندهی مکاتبات، فرایندهای سازمان نیز نرم افزاری و مکانیزه شود. برای پرهیز از این اشتباه مقاله تفاوت نرم افزار اتوماسیون اداری و نرم افزار  BPMS را مطالعه فرمایید.

مطالب مرتبط با نرم افزار اتوماسیون اداری

This Post Has 90 Comments

 1. varjavandadmin

  با درود.
  ۱- در مورد ارسال پیامک اگر پنل sms داشته باشید این امکان هم در نرم افزار اتوماسیون اداری موجود است و هم در نرم افزار Bpms. اینکه چطور sms و کی بیاید را مشخص کنید برایتان تنظیم میشود.
  ۲- امکان دریافت و ارسال پست الکترونیکی در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه وجود دارد.
  ۳- ECE هم توسط نرم افزار کتیبه پشتیبانی میشود.
  ۴- محدودیتی روی تعریف تعریف چند شرکت ندارد.
  با سپاس

 2. ali alizadeh

  سلام
  آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما این امکانات را دارد؟
  ۱- در خصوص ارسال پیامک (SMS)
  ۲- امکان ارتباط با پست الکترونیکی؟
  ۳- ECE
  ۴- چند شرکتی

 3. varjavandadmin

  با درود. اتفاقا در همین روزها شخصی با ما تماس داشت که میگفت قیمت نرم افزار اتوماسیون اداریتان را بر اساس این روش قیمت ارسال کنید و تقریبا شبیه به همان مواردی بود که شما فرمودید.
  به نظر ما امکان ارسال فکس و ایمیل بایستی در نرم افزار اتوماسیون اداری وجود داشته باشد . منظور ار کارتابل هوشمند اگر منظور تعریف Rule و این موارد باشد در سیستم ما هم وجود دارد و نیاز به پرداخت هزینه جداگانه نیست. البته روی فرم ساز مساله کمی فرق می کند به نظر ما به عنوان یک option قابل ارائه خواهد بود و الزامی به داشتن آن در نرم افزار اتوماسیون اداری نیست.
  با سپاس

 4. محمد جعفری

  با سلام. ما دنبال خرید نرم افزار اتوماسیون اداری هستیم. از چند شرکت هم قیمت گرفتیم. ولی روشهای قیمت دادن برخی خیلی متفات است مثلا ابزارهای فرمساز ساده، پیشرفته، کارتابل هوشمند، استفاده از فکس و ایمیل را در داخل option دیدند. مگر نباید به صورت پیش فرض این قابلتها در نرم افزار اتوماسیون وجود داشته باشد؟

 5. varjavandadmin

  با درود.
  اول اینکه امکان استفاده از فرمهای مرخصی و ماموریت (ساعتی و روزانه) به همران تعریف workflow و استفاده گزارش آن در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه وحود دارد و نیازی به خرید و پرداخت هزینه پنهان نیست.
  اما در مورد سوال اول اینکه به صورت پیش فرض امکان ارتباط و لینک با سیستم ساعت زنی به صورت پیش فرض وجود ندارد. در صورتیکه از ابزارهای bpms ما استفاد کنید اینکار میسر است ولی در صورتیکه نمیخواهید Bpms بخرید به صورت نفر ساعتی این کار برایتان قابل انجام است. به همه سیستمهای ساعت زنی هم وصل میشویم و خیلی مهم نیست از کدام شرکت میخرید فقط اجازه دسترسی خواندن اطلاعات بایستی از نرم افزار آنها بایستی به ما داده شود. بقیه کار را ما خودمان برایتان انجام میدهیم.

 6. الهام فرهادی

  سوالی در مورد نرم افزار اتوماسیون اداری داشتم. آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما (کتیبه) امکان ارتباط با ساعت زنی و مشاهده کارکرد پرسنل وجود دارد؟ فرایندهای مرخصی و ماموریت آیا قابل تعریف است یا اینکه ماژولی جداگانه بایستی خریداری شود؟

 7. varjavandadmin

  با درود.
  بله. شما در نرم افزار اتوماسیون اداری میتوانید فایلهای پیوست را محدود کنید (چه به لحاظ حجم و چه به لحاظ نوع فایل) و البته به صورت پیش فرض این محدودیت وجود ندارد و خودتان میتوانید محدود کنید. فایلها بیرون از بانک اطلاعاتی به صورت رمز شده نگهداری میشود. امکان پشتیبانی هم از طریق job صورت میگیرد و خودکار است.

 8. علی ابراهیمی

  سلام.
  سوالی در مورد نرم افزار اتوماسیون اداری شما داشتم. آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما قابل محدود کردن فایلهای پیوست وجود دارد یا خیر؟ آیا پیوستها در بانک اطلاعاتی ذخیره میشود؟ نحوه پشتیبانی گیری (نسخه Backup) چگونه است؟

 9. varjavandadmin

  با درود. بله. امکان تعریف تعداد نامحدود دفتر اندیکاتور در نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد. در تعریف تعداد صفر نیز همانجا که دفتر اندیکاتور تعریف میشود مشخص است.

 10. زهرا مهری

  با سلام. آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه امکان تعریف تعداد نامحدود دفتر اندیکاتور وجود دارد؟ آیا امکان تعریف تعداد صفر پشت شماره سریالها وجود دارد یا خیر؟
  با تشکر

 11. varjavandadmin

  با سلام. در فضای کارتابل نرم افزار اتوماسیون اداری امکان جستجو روی همه فیلدها به صورت همزمان وجود دارد و نیازی نیست که بدانید در کدام فیلد بایستی جستجو کنید.

 12. varjavandadmin

  با سلام. بله. میتوانید از سایت دانلود کنید.
  http://www.varjavandco.com/wp-content/uploads/VarjavandResume.zip

 13. میلاد رنجبری

  سلام.
  ما از یک نرم افزار اتوماسیون اداری استفاده میکنیم که برای جستجو در کارتابل بایستی بدانیم اون چیزی را که میخواهیم جستجو کنیم در کدام فیلد است. اگر بدانیم در کدام فیلد بایستی جستجو کنیم سیستم درست کار میکند. ولی اگر یادمان نباشد در کدام فیلد است کار سخت است و عملا نمیتوانیم در این مورد با سرعت و سریع به چیزی که میخواهیم دسترسی پیدا کنیم. در نرم افزار اتوماسیون اداری شما چگونه است؟

 14. ناشناس

  سلام. نمونه کاتالوگ این سیستم رو دارید ؟

 15. varjavandadmin

  با درود. در نرم افزار اتوماسیون اداری امکان ثبت پیام های غیررسمی از طریق سیستم پیام رسان وجود دارد. نیازی نیست در نامه های داخلی ثبت شود. امکان پیوست نمودن فایل نیز وجود دارد.

 16. حمیدرضا علیاری

  با سلام.
  آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما امکان ثبت پیامهای غیررسمی وجود د ارد؟ نمیخواهیم این موارد در نامه ها ثبت شود.

 17. varjavandadmin

  با درود. بله این امکان وجود دارد. البته ما خودمان Panel مربوط به پیامک را تولید نمیکنیم و از panelهای آماده و یا panelهایی که خودتان دارید در نرم افزار اتوماسیون اداری استفاده مکینیم.
  با سپاس

 18. شاهین عبادی

  ایا نرم افزار اتوماسیون اداری استفاده از سامانه های SMS را پشتیبانی میکند؟ مثلا به جای ارجاع برایش SMS برود.

 19. varjavandadmin

  با درود. نیازی نیست حتما برای کاربران پست تعریف کنید . ولی بهتر است چارت سازمانی را در نرم افزار اتوماسیون اداری تعریف کنید تا تخصیص دسترسی ها با سهولت بیشتری انجام پذیرد. برای ارجاع کار میتوان کار را بدون پست تخصیص داد. همچنین در ساختار سازمانی نیز میتوانید ساختار سازمانی پروژه ها را هم تعریف کنید و همانند یکی از واحدهای شرکت با آن نگاه کنید. عملیات ارجاع کار هم صورت میگیرد.
  نیازی به نرم افزار جدید نیست و در همان نرم اتوماسیون اداری کتیبه میتوانید از آن استفاده کنید.

 20. راحله حسین پور

  سلام
  آیا در نرم افزار اتوماسیون شما تعریف پست برای کاربران اجباری است؟ آیا امکان اینکه کاری را برای شخصی ارجاع بدهیم و نه برای پست در نرم افزار اتوماسیون اداری شما وجود دارد؟
  اگر بخواهیم ساختار پروژه ها را در نرم افزار به چارت سازمانی وصل کنیم این امکان در اتوماسیون وجود دارد یا اینکه باید سیستم دیگر تهیه گرد؟

 21. varjavandadmin

  با درود.
  البته در سوالتان مشخص ننمودید که روش شماره گذاری شما برای همه پروژه ها یکسان است و یا اینکه برای هر پروژه یک روش شماره گذاری (Numbering procedure) دارید. الیته هر دو روش در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه پشتیبانی میشود. در ضمن تعداد صفرها نیز قابل تعریف است. همچنین اگر ساختار یکسان باشد و تنها شماره سریال متفاوت باشد، با یک روش شماره گذاری و تعریف یک دفتر اندیکاتور در نرم افزار اتوماسیون اداری قابل استفاده خواهد بود.
  با سپاس

 22. روبرت ساهاکیان

  سلام. آیا در نرم افزار اتوماسیون شما امکان تعریف فرمتهای شماره نامه مختلف وجود دارد؟ در صورتیکه دفتر اندیکاتور شما پروژه محور است (تو سایتتون نوشته بودید) آیا برای هر پروژه بایستی یک روال شماره گذاری باییستی تعریف کرد یا اینکه بایستی بکی باشد؟
  لطفا راهنمایی کنید.

 23. varjavandadmin

  با درود
  برای مکانیزه کردن مکاتبات با کارفرما و سایر همکاران در پروژه میتوان از نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه استفاده کرد. با توجه به اینکه نرم افزار اتوماسیون اداری پروژه محور است با دید پروژه های شما امکان ثبت مکاتبات وجود دارد. در مورد نگهداری الکترونیکی مدارک چند روش وجود دارد. روش ساده اینکه استفاده از سیستم بایگانی مستندات نرم افزار اتوماسیون اداری است که به صورت درختی گونه های مختلف مدرک قابل ضمیمه کردن است. روش دیگر ساخت گونه های مخلف مدرک با حفظ متا دیتا و امکان جستجوی پیشرفته است که میتوانید با قابلیتهای فرم ساز این کار صورت پذیرد. پیشنهاد میکنیم برای بررسی بهتر جلسه ای را با هم داشته باشیم و در جلسه در مورد روشهای کاری و معرفی نرم افزار اتوماسیون اداری در خدمتتون باشیم.
  با سپاس

 24. علی مرادی

  ما یک شرکت مهندسی پروژه محور پیمانکار هستیم. میخواهیم روال مکاتباتمون را با کارفرما و مشاورمون مکانیزه کنیم. همچنین برای مدیریت مستنداتمون نیاز به نرم افزار داریم. آیا اینموارد در قالب نرم افزار اتوماسیون اداری قابل انجام است و یا اینکه بایستی نرم افزاری جداگانه تهیه کنیم؟
  با تشکر

 25. varjavandadmin

  با درود
  نسخه بانک اطلاعاتی نرم افزار اتوماسیون اداری انواع گونه های مختلف SQL Server است. البته پیشنهاد ما SQL Server 2014 میباشد.
  با سپاس

 26. رها زرگرزاده

  با سلام. بانک اطلاعاتی نرم افزار اتوماسیون اداری چیست؟ لطفا نسخه مورد نیاز را ذکر نمایید

 27. varjavandadmin

  با درود. بله. کارشناسی خرید نرم افزار کلا پروسه سختی است و بایستی تجربه خوبی در این خصوص داشته باشید. ولی برای اینکار معمولا چک لیستی به نام RFP تهیه میشود تا موارد آن به ریز بررسی شود. برای دیدم RFP خوب برای نرم افزار اتوماسیون روی اینچا کلیک کنید.
  البته تماس با مشتریان خریدار نرم افزار اتوماسیون اداری هم میتواند کیفیت خدمات پشتیبانی را بیان کند.
  با سپاس

 28. محمد جورابچی

  با سلام. با بررسی که روی نرم افزاهای اتوماسیون اداری کردیم خیلی به هم شباهت دارند و اینکه بدانیم کدامها بهتر است کار سختی است. به نظر شما راهکاری برای اینکه بفهمیم نرم افزار اتوماسیون اداری دارای چه کیفیتی است جطور است؟ همه دموها هم خوب بودند.
  با تشکر

 29. varjavandadmin

  با دورود. سخت افزار مورد نیاز نرم افزار اتوماسیون اداری با توجه به تعدا کاربران ، استفاده وب بیس از نرم افزار و سایر پارامترها ارائه میگردد. ولی در مجموع سخت افزار پیچیده و گران قیمتی برای نرم افزار اتوماسیون اداری نیاز نیست. به صورت مجازی هم قابل استفاده می باشد.

 30. علی صادق زاده

  سلام. سخت افزار مورد نیاز نرم افزار اتوماسیون اداریتان بایستی دارای چه کانفیگی باشد؟ به صورت مجازی امکان استفاده است یا اینکه نمیتوان از روشهای مجازی سازی سرور استفاده نمود؟

 31. varjavandadmin

  با درود. در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه گزینه ای به نام طرفهای مکاتیه وجود دارد که به عنوان بانک اطلاعاتی پایه جهت ارسال [ و دریافت] نامه مورد استفاده قرار میگیرد. این بانک اطلاعاتی شامل نام ، تلفن ، فکس و سایر اطلاعات مربوط به Contact List میباشد. همچنین یک دفترچه تلفن نیز در سیستم در نظر گرفته است که به صورت شخصی میتوانید از آن استفاده کنید.
  با سپاس

 32. ساغر شیروانی

  با سلام. آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه قابلیت تعریف لیست تماس یا همان Contact list وجود دارد؟ آیا این لیست با لیست طرفهای مکاتبه که در نامه ها از آن استفاده میشود یکسان است یا خیر؟

 33. varjavandadmin

  با درود. بله. این امکان در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه وجود دارد. امکان تعریف ماکرو و اکشن در نرم افزار وجود دارد و هر کاربر قادر است کارهای پرتکرار را در نرم افزار اتوماسیون اداری تعریف نماید. نیازی نیست مدیر را راهبر سیستم این کار را انجام دهد. هر کاربر میتواند مستقلا این کار را روی پروفایل خود تعریف کند.
  با سپاس

 34. حسین عیوضی

  با سلام. آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما قابلیت تعریف کارهای پرکاربرد مثل تعریف میابر برای ارجاع و ایجاد نوع خاصی از نامه وجود دارد ؟ آیا برای هر کاربر قابل تعریف است یا اینکه توسط مدیر سیستم قابل تعریف است؟

 35. varjavandadmin

  با درود. در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه ماژول پایه ای به نام مدیریت پیغام و یادآوری وجود دارد. شما به کمک این ماژول در هر جای سیستم از جمله کارتابل امکان ایجاد آلارم را دارید. همچنین شما قادرید با مجوز لازم برای افراد دیگر شرکت نیز آلارم بگذارید.
  با تشکر

 36. محسن درم بخت

  با سلام. آیا امکان تعریف آلارم در نرم افزار اتوماسیون اداری شما وجود دارد؟ مثلا کاری برای من ارجاع شده است و میخواهم یادآوری نماید در تاریخ خاصی این کار را انجام دهم.

 37. varjavandadmin

  با درود
  شما در نرم افزار اتوماسیون اداری قادر خواهید بود اقدام و یا اقدامان خود روی هر کاری که به شما ارجاع میشود در نرم افزار اتوماسیون اداری ثبت کنید. حتما نیازی نیست کار ارجاع شود مگر اینکه به لحاظ منطقی تمایل داشته باشید کار را ارجاع دهید. معمولا با فیلدهایی نظیر خاتمه و یا تایید کار و وضعیت کار میتوانید چنین عملیاتی در نرم افزار اتوماسیون اداری انجام دهید. امکان تعریف مهلت اقدام برای هر کاری که ارجاع میشود در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه قابل انجام است.
  با سپاس

 38. وحید مولایی

  در مورد نحوه اقدام کارهایی که در نرم افزار اتوماسیون اداری بین اقدام کننده توزیع میشود سوال داشتم. اینکه نجوه ثبت اقدام در نرم افزار وجود دارد یا اینکه اقدام با ارجاع کار در نرم افزار اتوماسیون اداری صورت میگرید. امکان مشخص نمودن تاریخ جهت پیگیری در نرم افزار اتوماسیون اداری شما وجئد دارد یا خیر؟
  با تشکر

 39. varjavandadmin

  با سلام.
  بله این امکان در نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد و کاربر میتواند دختوراه تجمعی نامه های مرتبط (نامه عطف ، پیرو و یا مرتبط ) را مشاهده نماید. ضمن اینکه با توجه به پروژه محور بودن نرم افزار اتوماسیون اداری شما قادر خواهید بود به تفکیک پروژه ها وضعیت نامه های آن رویت نمایید.
  با سپاس

 40. علی علی یاری

  با سلام. آیا این امکان در نرم افزار اتوماسیون اداری شما وجود که درختواره کارهای انجام شده روی نامه به همراه نامه مرتبط (نامه های عطف و پیرو) قابل مشاهده باشد. آیا امکان فیلتر کردن نامه ها بر اساس پروژه با توجه به اینکه میگویید نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه پروژه محور است و نمایش نامه های مرتبط با آن وجود دارد یا خیر؟ با تشکر

 41. varjavandadmin

  با درود. هر دو حالت در نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد. اگر در محیط فرم بخواهید به نامه وصل شوید کامپوننتی به نام ارتباط نامه وجود دارد که میتوانید لیست نامه های دارای مجوز خود را ببینید و اتصال هم برقرار کنید. در حالت دوم در فرم نامه جدولی وجود دارد که متوانید اطلاعات فرمهای مختلف با رکوردهای متفاوت را به نامه وصل کنید. بنابراین در نرم افزار اتوماسیون اداری این امکانات موجود است.
  با سپاس

 42. زهرا شریفی

  با درود
  آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما با توجه به اینکه نرم افزار فرمساز هم دارید امکان ارتباط آن با نرم افزار فرم ساز وجود ندارد. یعنی مثلا من یک نامه دارم و نامه را میخواهم به فرم وصل کنم و یا برعکس.فرمی دارم و میخوام آنرا به نامه وصل کنم. مثلا یک فاکتور را میخواهم به نامه استعلام قیمت وصل کنم.
  با تشکر

 43. varjavandadmin

  با سلام. بله. این امکان در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه وجود دارد. شما با استفاده از فیلتر سازی که در کارتابل و پیگیری وجود دارد فیلترهای متنوع را با توجه به سلیقه خود تولید کنید. همچنین در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه امکانی وجود دارد که میتوانید این فیلتر را برای سایر کاربران به اشتراک بگذارید.
  با سپاس

 44. محمد پروینیان

  آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما امکان تولید کارتابلهای خاص به غیر از کارتابهای پیش فرض سیستم وجود دارد یا خیر؟

 45. varjavandadmin

  با سلام. در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه بخش مدیریت مسندات وجود دارد. شما با این ماژوا میتوانید به صورت درختی انواع مستندات و فایلها را دسته بندی و با حفظ دسترسی به اشتراک بگذارید. این ماژول بدون هزینه است و با خرید نرم افزار اتوماسیون اداری به صورت خودکار برای شما فعال میشود. البته این ماژوا با ماژول EDMS متفاوت است.

 46. مهدی اسدی

  سلام
  در نرم افزار اتوماسیون اداری بخش مدیریت مستندات وجود دارد یا اینکه بایستی برای استفاده از چنین چیزی هزینه جداگانه پرداخت کرد؟ در صورت امکان قیمت نرم افزار اتوماسیون اداری را اعلام نمایید.

 47. varjavandadmin

  با سلام
  سخت افزار مورد نیاز نرم افزار اتوماسیون اداری با توجه به حجم اطلاعات ، تعداد کاربران همزمان و اینکه چه به صورت وب بیس و یا ویندوزی استفاده میکنند بستگی دارد. اینکه چه نسخه SQL Server و ویندوز سرور چه گونه ای است هم روی کیفیت سخت افزار پیشنهادی جهت استفاده در نرم افزار اتوماسیون اداری موثر است.

 48. زهرا حسینی

  به لحاظ سخت افزار نرم افزار اتوماسیون اداری شما جه زیرساختی باید داشته باشد؟ آیا برای اجرای نرم افزار اتوماسیون اداری بایستی چیزی روی کامپیوتر کلاینت نصب گردد یا خیر؟
  با سپاس

 49. varjavandadmin

  با سلام. در نرم افزار کتیبه ماژولهای مختلفی وجود دارد. غیر از ماژول نرم افزار اتوماسیون اداری، نرم افزار فرم ساز ، گزارش ساز ، EDMS ، داشبورد ساز و bpms وجود دارد و با توجه به نیاز مشتری ماژول مورد نظر فعال میگردد

 50. علی پیرهادی

  با سلام
  آیا نرم افزار اتوماسیون اداری شما دارای ماژول فرم ساز هست؟ آیا امکان گزارش گیری از این فرمها در فضای نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد یا خیر؟
  با تشکر

 51. varjavandadmin

  دسترسی نامه ها بر اساس شخص، سمت و گروههای کاری قابل تعریف است و هر روشی مشتری تمایل دارد قابل تنظیم است ولی معمولا به روش تخصیص پستی در نرم افزار اتوماسیون اداری بهتر میتوان دسترسیها را کنترل کرد. با رفتن شخص از شرکت ابزاری در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه به نام “ابزار انتقال کار” وجود دارد و کل تراکنشهای مورد نیاز را از کارتابل نفر قبلی میتوان خارج کرد (بدون نیاز به کد نویسی و یا دسترسی به فضای بانک اطلاعاتی و …). البته امکان فیلتر کردن کارها هم وجود دارد که مثلا چه نوع کاری را انتخاب کنیم و به کارتابل نفر جدید در نرم افزار اتوماسیون اداری انتقال داد.

 52. محمدرضا آزاد

  دسترسیهای نامه در نرم افزار اتوماسیون اداری چگونه است؟ بر اساس کاربر یا پستهای سازمانی؟ آیا با رفتن شخصی از شرکت میتوان اطلاعات کاربر را بدون نیاز به برنامه نویسی به نفر جدید انتقال داد و شخص جدید اقدامهای مورد نیاز خود در کارتابل متناسب با مراحل کار انجام دهد یا خیر؟
  با تشکر

 53. varjavandadmin

  با سلام
  بله. ما از همان SQL Server Replication برای سینک اطلاعات در نرم افزار اتوماسیون اداری استفاده میکنیم. همان طور که قبلا گفتیم در نرم افزار اتوماسیون اداری فایلهای پیوست و تصویر نامه در بیرون از بانک اطلاعاتی ذخیره شده اند و برای سینک اطلاعات فایلها از طریق Replication امکان پذیر نیست. برای اینکار از روشهای دیگر استفاده میشود که فایلها را نیز سیتک کند. برای اطلاعات بیشتر مقاله اتوماسیون اداری و انتشار اطلاعات (Replication) را مشاهده فرمایید.

 54. مهدی پ

  با سلام. در بخشی از کار اشاره کردید که امکان تبادل اطلاعات به صورت Replication در نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد. این replication همانی است که در SQL Server است یا اینکه روش دیگری دارید؟ با توجه به انیکه فایلهای شما بیرون از بانک اطلاعاتی وجود دارد آیا برای سینک کردن فایلها در نرم افزار اتوماسیون اداری مشکلی ندارید؟

 55. varjavandadmin

  با سلام.
  بله. ارتباط با انواع mail server در نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد. در صورتیکه بتوان ایمیل را از طریق outlook خواند و یا ارسال کرد در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه هم این امکان برایتان فراهم است.

 56. شیرین شاهرودی

  آیا در نرم افزار اتوماسیون اداری شما امکان ارتباط با gmail و کلا ارتباط با email وجود دارد یا خیر؟
  با تشکر از مطالب خوبتان

 57. varjavandadmin

  با سلام. بله. در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه امکان تعریف الگوهای مکاتباتی به تعداد نامحدود وجود دارد. امکان تخصیص دسترسی گروهی بر اساس شرکتهای هولدینگی نیز در سیستم وجود دارد و در صورت اعمال دسترسی تنها کاربران محاز اجازه انتخاب الگوهای خود (الگوهای مجاز خود) را دارند. بنابراین اگر تعداد الگوها با توجه به تعداد شرکتها زیاد باشد به راحتی میتوانید از این امکان برای محدود کردن و عدم نمایش تمام الگوها استفاده نمایید.

 58. رضا اجاقی

  در نرم افزار اتوماسیون اداری شما امکان تعریف الگوهای مکاتبانی به چه صورت است؟ ما دارای شرکت هولدینگ هستیم و تعداد زیادی سربرگ داریم. آیا این الگوها در نرم افزار اتوماسیون اداری به تفکیک شرکتهایمان قابل تعریف است یا خیر؟ لطفا در صورت امکان توضیح مفصلی در این خصوص بدهید

 59. varjavandadmin

  با سلام. با وجود اینکه برای فایلهای ECE شناسنامه وجود دارد و فرمت ساخت آنها مشخص است ولی به دلایل فنی در برخی از موارد فایل ECE در نرم افزار اتوماسیون اداری درست تولید نمیشود. البته در نرم افزار اتوماسیون اداری ورجاوند (کتیبه) این مشکل وجود ندارد. برای اینکه متوجه بشوید فایل تولید شده دارای ساختار مناسب ECE است ابزاری به نام ECEViewer ساختیم که به صورت رایگان از مکان زیر قابل دانلود است : دانلود رایگان ابزار نمایش ECE

 60. علی حسینی

  من برای تبادل اطلاعات بین نرم افزار اتوماسیون از پروتکل ECE استفاده میکنم. مشکلی که دارم این است که نمیدونم فایلها درست ارسال میشه و یا فایلهای که میگیریم برخی مواقع باز نمیشه. راهی داره که بفهمم فایل از نوع ECE درست ساخته شده است یا خیر؟

 61. varjavandadmin

  با سلام
  بستگی دارد که شما چه نوع نرم افزار آرشیوی میخواهید. اگر سیستم ساده ای میخواهید با همان نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه شما میتوانید یک نرم افزار مدیریت مستندات داشته باشید ولی اگر بخواهید یک نرم افزار آرشیو و مستندات حرفه ای تر داشته باشید نرم افزار bpms را بهتان پیشنهاد میدهیم. بهتر است با واحد فروش ورجاوند تماس بگیرید تا در این مورد مشاوره لازم خدمتتان ارائه گردد.
  با سپاس

 62. لیلی قراچه

  در صورتیکه بخواهیم یک نرم افزار آرشیو داشته باشیم آیا این امکان در نرم افزار اتوماسیون اداری موجود است یا بایستی نرم افزار bpms و یا ماژول دیگری از آن را خریداری کرد؟ لطفا در این خصوص راهنمایی فرمایید
  با تشکر

 63. varjavandadmin

  در صورتیکه کاربر دیده باشد ممکن است اقدامی در همین رابطه انجام داده باشد (چه از طریق نرم افزار اتوماسیون اداری و چه به صورت فیزیکی). به همین دلیل و اعتماد کاربران و مباحث امنینی به نرم افزار اتوماسیون اداری امکان حذف و یا ویرایش ارجاع پس از رویت وجود ندارد.

 64. محمد قنبری

  خوب اگر کاربر مقصد دیده باشد و اشتباه فرستاده باشیم تکلیف چیست؟

 65. varjavandadmin

  با سلام.
  در صورتیکه کار ارجاع شده باشد و هنوز نفر گیرنده ندیده باشد، ارجاع قابل ویرایش خواهد بود. ولی در صورتیکه نفر دیده باشد امکان ویرایش وجود نخواهد داشت.

 66. صادق ابراهیمی

  نحوه پیگیری مکاتبات در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه چگونه است؟ آیا پس از ارجاع کار امکان ویرایش کار وجود دارد چرا که ممکن است موضوع ارجاع یا شخص گیرنده ارجاع را در نرم افزار اتوماسیون اداری اشتباهی انتخاب کرده باشیم؟

 67. varjavandadmin

  با سلام. دوست عزیز. روالهای درخواست فرمهای مرخصی و ماموریت نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه ثبت میگردد و اینکه اطلاعات از سیستم ساعت زن بخورد خیلی معنی ندارد. البته اگر میخواهید ساعت واقعی ورود و خروج هم در فرم نمایش دهید بایستی از نرم افزار bpms کتیبه استفاده نمایید و یا اینکه موردی برایتان اضافه گردد.

 68. معصومه جباری زادگان

  آیا نرم افزار مرخصی شما به نرم افزارهای ساعت زنی وصل میشود و یا اینکه بایستی اطلاعات مرخصی و ماموریت را دستی وارد سیستم اتوماسیون اداری کرد؟

 69. varjavandadmin

  با سلام
  برخی از فرمها نظیر فرم مرخصی ساعتی/روزانه ، ماموریت ساعتی/روزانه و درخواست خرید در نرم افزار اتوماسیون اداری نسخه پایه وجود دارد و نیازی به خرید نرم افزار bpms در این حالت وجود ندارد. گزارش نیز روی این فرمها وجود دارد و فقط شما بایستی گردش کار را با استفاده از workflow فرمها طراحی کنید (هزینه ای ندارد).

 70. حسنعلی شاهرودی

  آیا نرم افزار اتوماسیون اداری شما فرمهای مرخصی و ماموریت هم دارد؟ در صورتیکه ندارد بایستی نرم افزار فرم ساز شما خریداری شود؟ امکان طراحی فرایند نیز در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه وجود دارد؟

 71. varjavandadmin

  با سلام.
  به نظر ما، استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری با توجه به اینکه تمام شرکتها مکاتبات دارند توصیه میشود. ساختار پیچیده ای هم ندارد. حتی شما با بهره گیری از مشاوران ما که در استقرار نرم افزار اتوماسیون اداری به شما کمک میکند تا روشهای مناسب برای بهره برداری بهینه از نرم افزار اتوماسیون اداری را داشته باشید. بنابراین با توجه به پایه بودن نرم افزار اتوماسیون اداری به شما پیشنهاد میشود حتما دنبال نرم افزار اتوماسیون اداری بروید.

 72. علی محمدیان

  به نظرتان برای شرکتی که تازه تاسیس شده است نرم افزار اتوماسیون اداری خوب است تهیه شود یا خیر؟ لطفا در این مورد توضیح دهید

 73. varjavandadmin

  امکان کانورت نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد. البته بستگی به شرکت تولید کننده دارد که ساختار بانک اطلاعاتیش چگونه است. تاکنون مشکلی روی کانورت کردن نداشتیم.
  فرم ساز ورجاوند ، فرم ساز بسیار قابلی است و امکانات زیادی دارد. اینکه چه قابلیتی مورد نیازتان است و پیچیدگی فرمهای شما چگونه است کلاسهای مختلف فرمساز به شما پیشنهاد میگردد. بهتر است برای آشنایی بیشتر با واحد فروش ما تماس بگیرید.
  با سپاس

 74. علی مختاری

  ما از یک نرم افزار اتوماسیون اداری استفاده میکنیم که میخواهیم آنرا عوض کنیم و دنبال نرم افزار اتوماسیون اداری میگردیم که فرم ساز و گردش کار هم داشته باشد. آیا امکان کانورت نرم افزار اتوماسیون اداری جاری به نرم افزار شما وجود دارد یا خیر؟ امکانات فرم ساز شما چگونه است؟

 75. varjavandadmin

  با سلام. بله. در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه امکان تعریف تبادل اطلاعات بر اساس نام کاربری و یا بر اساس چارت سازمانی وجود دارد. یعنی میتوان سیاست ارتباط بین واحدهای مختلف را بر اساس چارت سازمانی مدیریت کرد.

 76. علی اعتمادزاده

  با سلام.
  سوالی داشتم اینکه در نرم افزار اتوماسیون اداری شما آیا دسترسی تبادل اطلاعات مثل ارجاع و ارسال پیام قابل دسته بندی است. یعنی اینکه میتوان تعریف کرد که چه کسانی بتوانند با هم در ارتباط باشند؟

 77. varjavandadmin

  با سلام. کل فضای نرم افزار اتوماسیون اداری و نرم افزار bpms یکسان است. کارتابل مشترک است (یعنی در کارتابل هم فرم قابل باز شدن است و هم نامه). نیازی به تغییر فرم ندارید. نرم افزار به صورت وب بیس هم قابل استفاده است.
  البته با امکاناتی که در بخش کارتابل وجود دارد شما قادر خواهید بود کارتابلهای مختلف به تفکیک فرایندها و نامه و فرم و … ایجاد کنید که برای هر کاربر با توجه به سلیقه خود دیده شده است.

 78. فرناز ایزدی

  سوالی داشتم اینه که نرم افزار اتوماسیون اداری شما به نرم افزار bpms یکپارچه هست. به این معنیه که یک برنامه اجرایی داره ؟ به صورت وب بیس هم قابل استفاده است یا خیر؟
  کارتابل ها یکسان یا چند کارتابل داریم. چون ما یک نرم افزار Bpms و اتوماسییون اداری داریم که ظاهرا یکی است ولی ۲ تا کارتبابل داریم و کمی برایمان حرکت بین این کارتابلها سخت است.

 79. varjavandadmin

  با سلام. همانطور که در لینک اشاره کردیم نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه یک نرم افزار اتوماسیون اداری مهندسی پروژه محور است. یکی از این موارد ایجاد فیلد پروژه در بخشهای مختلف نرم افزار است که با ایجاد دسترسی پروژه ای و تولید ساختار شماره گذاری بر اساس numbering procedure مورد نیاز شما امکان تهیه گزارش بر اساس پروژه و سایر موارد را برای مقدور میکند. در ضمن ثبت کامنت در فضای نامه ها و ارتباط با نرم افزار EDMS موجود در کتیبه نیز از دیگر امکانات نرم افزار است

 80. مهدی یزدانی

  با سلام. در بخشی از سایتتان اشاره کردید که نرم افزار اتوماسیون اداری شما پروژه محور است و برای شرکتهای مهندسی (مهندسین مشاور ، پیمانکار) مناسب است. لطفا در این خصوص توضیح دهید که پروژه محور بودن نرم افزار اتوماسیون اداری شما به چه معنی است؟

 81. varjavandadmin

  با سلام و تشکر.
  تعداد دبیرخانه محدودیتی ندارد و شما قادر هستید در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه به تعداد نامحدود دبیرخانه بسازید و با توجه به سطح دسترسی ، از آنها استفاده نمایید.
  در مورد مکانیزم offline بهتر است مراکزی که قرار است به صورت offline کار کنند با دفاتر اندیکاتور مجزا کنید و به صورت منطقی روشهای شماره گذاری را تنظیم کنید . البته در مکانیزمهای سینک این موارد پیش بینی شده است ولی بهتر است خودتان در منطق سیستم این موارد را جدا نمایید.

 82. شهروز اسماعیلی

  سلام. نرم افزار اتوماسیون اداری شما چه تعداد دبیرخانه را پشتیبانی میکند؟ با توجه به اینکه سیستم شما (به گفته خودتان) به صورت offline نیز کار میکند آیا پس از سینک اطلاعات اندیکاتورها به هم تلاقی نمیکند؟

 83. varjavandadmin

  با سلام. با توجه به اینکه فایلها به صورت رمز شده (encrypte) در سرور ذخیره میشود کسی نمیتواند با دسترسی به فولدرها را باز کند و ببیند. فایلها فقط از طریق نرم افزار اتوماسیون اداری قابل مشاهده است. ضمن اینکه کسی نمیداند این فایلها اصلا کجاست.

 84. عباس اقبالی

  یه سوال اینکه فایلها بیرون از بانک اطلاعاتی است مشکلی بابت امنیت و دسترسی افراد مختلف به این فایلها وجود ندارد؟ بابت امنیت نرم افزار اتوماسیون اداری مشکلی پیش نمیاید؟

 85. varjavandadmin

  با سلام و احترام
  به صورت پیش فرض هیچ محدودیتی روی نوع و حجم فایل در نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه وجود ندارد. مگر اینکه خود مدیر سیستم با توجه به نیاز خود این پیش فرضها را تغییر بدهد. در مورد روش ذخیره سازی فایلها (ظیر پیوست نامه ها و اسکن تصویر) محل ذخیره سازی بیرون از بانک اطلاعاتی می باشد و به صورت فایلهای فیزیکی در مکانی که خود شما تمایل دارید (مثل فایل سرور) ذخیره می شود. این روش باعث می شود که بانک اطلاعاتی نرم افزار اتوماسیون اداری با نرخ رشد کمتری مواجه باشد که تاثیر مستقیمی روی سرعت و Performance نرم افزار خواهد گذاشت.
  با تشکر

 86. محمد هادویان

  با سلام. لطفا در مورد ساختار ذخیره سازی فایلها (نظیر پیوست نامه ها و اسکن تصویر) توضیح دهید؟ این موارد در بانک اطلاعاتی نرم افزار اتوماسیون اداری ذخیره میشوند؟ آیا میتوان محدودیت حجم و نوع فایل گذاشت؟
  با تشکر

 87. varjavandadmin

  با سلام. همانطور که در سایت مشاهده فرمودید امکان ارتباط نرم افزار اتوماسیون اداری با نرم افزار Outlook وجود دارد. مکانیزم به این صورت است که بایستی Plugin که توسط واحد تولید شرکت ورجاوند نوشته شده را در outlook نصب کرده. با نصب آن تب شیت ارتباط به نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه اضافه میشود. به محض انتخاب نامه و درج در اتوماسیون اداری، نامه دریافت شده در outlook به نرم افزار اتوماسیون اداری انتقال داده میشود. بقیه موارذ از طریق خود نرم افزار اتوماسیون اداری به صورت یک نامه وارده ردگیری و دنبال میشود.

 88. احسان آقایی فر

  شما در ویژگی های نرم افزار اتوماسیون اداری اشاره کردید که قابلیت اتصال به نرم افزار Outlook وجود دارد؟ لطفا کمی در این خصوص توضیح دهید.

 89. varjavandadmin

  با سلام و تشکر
  بله. نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه قابلیت چند پستی را پشتیبانی میکند. نیازی به ورود و خروج مجدد برای تغییر پست در نرم افزار نیست. کارتابل هم به صورت مجتمع وجود دارد و هم به صورت جداگانه قابل نمایش است. بستگی به نظر کاربر دارد.

 90. بهروز عبادی پور

  آیا نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه قابلیت چند پستی را پشتیبانی میکند؟ در صورت پشتیبانی آیا نیاز به ورود مجدد به سیستم است ؟ کارتابل ها مجتمع است و یا اینکه کارتابل به صورت جداگانه نمایش داده میشود؟
  متشکرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *