۱۰ دلیل برتری نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه

۱۰ دلیل برتری نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه 

۱۰ دلیل برتری نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه که باعث شده نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه یکی از جامع ترین و کاملترین نرم افزارهای اتوماسیون کشور باشد:

۱- سرعت و کارايی مناسب با کمترین سخت افزار در دسترس: نرم افزار اتوماسيون اداری کتيبه با توجه به الگوريتمهای بهينه‌ای خواندن و نوشتن در بانک اطلاعاتی، به سخت افزار عجيب و غريبی و پیشرفته‌ای نياز ندارد. نياز نيست سرورهای گران قيمت جهت استفاده از نرم افزار اتوماسيون اداری خريد کنيد.
۲- امنيت: با توجه به تمهيدات امنيتی که در بستر ارتباطی و البته مکانيزمهای رمزنگاری روی اطلاعات، امکان سرقت اطلاعات از نرم افزار اتوماسيون اداري تقريبا محال است.
۳- رابط کاربری: در یک نرم افزار اتوماسیون اداری خوب هر کاربر باید بتواند بر اساس سليقه خود رابط کاربری و چیدمان اجرای فرمها را در دست داشته باشد. اين امکان در نرم افزار اتوماسيون اداری کتيبه وجود دارد.
۴- کاربري همزمان تحت ويندوز، تحت وب و offline

ويدئو معرفي ۱۰ قابليت برجسته نرم افزار اتوماسیون اداری کتیبه

۵- پروژه محوری و چند شرکتي: با توجه به ساختار پروژه محوری، استفاده از نرم افزار اتوماسيون اداری کتيبه به عنوان يک نرم افزار اتوماسيون اداری – مهندسی به شرکتهای پروژه محور و EPC توصيه می‌شود. همچنين امکان تعريف چند شرکت به عنوان شرکتهای اصلی در نرم افزار اتوماسيون اداری کتيبه وجود دارد که براي مجموعه‌های هولدينگ مناسب است.
۶- امکان دريافت و ارسال فکس و پست الکترونيکي: بدون هيچ نرم افزار اضافي امکان دريافت و ارسال فکس و پست الکترونيکی در نرم افزار اتوماسيون اداري کتيبه وجود دارد.
۷- امکان توزيع بانک اطلاعاتي و فايلهای مرتبط روي چند سرور مختلف: در صورتيکه فايهای موجود در نرم افزار سنگين باشد، مي‌توان از مکانيزمهايی جهت توزيع آنها روي سرور مجزا جهت بهبود استفاده از اينترنت بهره برد.
۸- يکپارچه با نرم افزار bpms قدرتمند کتيبه: امروزه يک نرم افزار اتوماسیون اداری که در کنار نرم افزار BPMS کتیبه وجود داشته باشد برای مشتری بسيار جذاب است. به خصوص اينکه همه اين نرم افزارها در يک قالب و رابط کاربری وجود داشته باشد. نرم افزار اتوماسيون اداری با نرم افزار bpms کتیبه یکپارچه است. همچنین نرم افزار EDMS کتیبه نیز به عنوان یکی از ماژولهای نرم افزار کتیبه قابل است است.
۹- استفاده از ماژول آرشيو و بايگانی جهت مستندسازی: بدون نياز به نرم افزاری مستقل، امکان ثبت و به اشتراک گذاری بايگانی و مستندات به صورت درختی در نرم افزار اتوماسیون اداری کتيبه وجود دارد. این ماژول به عنوان ماژول مستندسازی به صورت رایگان در کتیبه وجود دارد.
۱۰- خدمات نصب، آموزش و استقرار رويداد گرا و مناسب: روال نصب، آموزش و استقرار با توجه به بررسی که بر روي سازمان مشتري صورت مي‌گيرد، انجام می‌شود. اين سناريو به صورت کاملا رويدادگرا و البته با توجه به نياز مشتری صورت مي‌گيرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *